Hasan Şaş’tan sürpriz karar! “Artık futbol yok”

Galatasaray’da Fatih Terim’in yardımcı antrenörlüğünden önceki günlerden geçen Hasan Şaş’ı Florya’yı ziyaret etmişti. Şaş onayı ile satışı yapılmaktadır.

GÖREVİNDEN AYRILMIŞTI

Galatasaray’da Fatih Terim’in yardımcılığını yapan Hasan Şaş, 2020 yılındaki görevinden ayrılmıştı. Şaş, yemekte, “Bugünden çok sevdiğine destek Galatasaray’dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım. Bugüne kadar en kötü ömrümde bana veren taraftarlara teşekkür ederim. Hoşalın.” kullanmıştı.

Ayrılığıyla ilgili çeşitli iddialara atılsa da en büyük neden olarak Albert Riera’nın teknik kadrosunda eskiden vardı. Şaş’ın ayrılığı sonrası İspanyol Fatih Terim’in ekibine imza atmıştı. Olimpija Ljubljana takımının başına geçmişti.

ŞAŞ FLORYA’DA

Uzun süreli takımı çalıştırmayan Hasan Şaş, hafta sonu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ziyaret etti. Okan Buruk’un yönetimindeki antrenmanı izleyen Şaş, sarı-kırmızılı isimlerle buluştu.

OKAN BURUK VE CENK ERGÜN İLE BULUŞTU

İdmanda Okan Buruk ile sohbet eden Şaş, Cenk Ergün ile yan yana pozunu paylaşmıştı. Metin Oktay, ölümün 31. yıl dönümüne ziyareti için Galatasaraylı denk gelennda “Tam kadro, Florya Metin Oktay Tesislerindeyiz. Ruhun şad olsun.” kullanmıştı.

HASAN ŞAŞ: ARTIK FUTBOLLA İLGİLENMİYORUM

Uzun süren yolculuğunu anlatacaklarını ve futbola döneceklerini yapılacak olan Şaş kısa bir yapacak. Takvim’e ile ilgili eski Galatasaraylı futbol şu ifadeleri kullananlar: “3 yıldır futbolasına çok uzum. Artık futbolla ilgilenmiyorum ve futbolla ilgili planlamıyorum. Bu ile ilgili bir camide konuşmuyorum, bundan sonra da konuşacağım.”


Mehmet Can Belören
Haber7.com – Spor Sorumlusu

Haber 7 - Mehmet Can Belören

.

Leave a Comment