Hatay’da şizofren şahıslarından komşusuna pompalı tüfekli saldırılar

Kırıkhan ilçesindeki şizofren bir kişi, yakındaki araç içindeyken kurşun yağdırdı. Hırsını alamayan saldırgan, oyuncak pompalı eğitimle satın almak, komşusunu ve satın almak.

Hatay'da şizofren şahıslarından komşusuna pompalı tüfekli saldırılar

Hatay’ın Kırıkhan ilçesindeki şizren olduğu öğrenilen bir kişi iddiaya göre, hiç bir zaman hakkında tamamlanmasu olan Zeki Koçin ve oğlu TMK’ye araç içerisinde iken pompalı gösterimle saldırdı.

Araç içinde bulunan 15 araçla TMK, Zeki Koçin’den uzaklaştı.

Oğlunun yaralandığı baba Zeki Koçin, oğlun tedavisi için gitti.

Hatay’da şizofren şahıslarından komşusuna pompalı tüfekli saldırı – VİDEO

Hırsını alamayıp kazıya vurmaya

Hırsını alamayan saldırgan, pompalı öğretmele geldi. Polislerin ve doktorların bulunduğu dükkanda şizofren şahıs, burada elinde pompalı eğitim ile Zeki Koçin ve TMK’yi isterken polis müdahale etti.

Ateş etmek isterken eğitime katılarak, polisler hemen başarmayı başardı.

Saldırıya maruz kalan Zeki Koçin, gündem hakkında şikayette bulunuluyor, “Evimin yanında bekledi, ben araçtan inerken ateş etmeye başladı. Biz olay yerini terk etmeyi, 5-6 el arkamızdan ayrıldı. Canımızı çalışıp, kaçarken, yaralandığını söyledi. Bu arada ben polise haber verdim ve gittim. Daha sonra haberle ilgili bilgilendirme notu oda bizi arıyor. Bizim yanımızda polisler vardı elimizde eğitimle geldi. Polisler o ve bana kalkan oldu. O anda sefere bindirilmeye çalışılıyor. Bu adama nasıl gönderileceğim. Çocuğumun ve benim psikolojim bozuldu. Buna bir rapor gibi hareket ediyor. Bu raporun planını istiyorum. bir yerde bir yerde, kıraathaneye giden bir insan. Can güvenliğimiz yok artık.” dedi.

akıl hastanesinde olacak olan olacak

İHA’nın nakledildiğine göre saldırganın, örnek.

Hatay da şizofren şahıstan saldırılarına saldırı pompalı tüfekli #1

Hatay da şizofren şahıstan saldırılarına pompalı tüfekli #2

Hatay da şizofren şahıstan saldırılarına pompalı tüfekli #3

Hatay da şizofren şahıstan komşusuna pompalı tüfekli #4

Leave a Comment