Havada panik! ABD B-52 uçaklarında uçağı İngiliz sema uçarken acil durum verdi, ortalık karıştı!

oluşturulma Tarihi: Eylül 14, 2022 12:48

Rusya ve Ukrayna’nın savaştığı dünyanın tüm aylarıdır korku içinde yaşamasına yol açtı. İngiltere’de yaşanan heyecan doluse da bu korkuyu perçinledi. Havadayken acil durum alarmı veren uçaklar bölgea kâbus dolu dakikalar içinde yaşıyorlar…

class=”medyanet-inline-adv”>

ABD’ye ait uçak uçakları Putin’in işgalinden sonra İngiltere’ye konuşlandırıldı. Bu uçaklar zaman zaman hava mekanlarında uçuşlar yapıyor.

İşte bu uçaklardan biri, hem de kaza kapasitesi olan bir B-52 uçağı uçağı, acil durum pilotu gözlerin seyredeceği kadar büyük bir uçuş yapacak bölge halkı bir plan yaşadı.

Havada panik ABD B-52 uçağı askeri İngiliz semalarında uçarken acil durum kodu verdi, karıştı

ABD Hava Kuvvetleri jeti İngiltere’nin Gloucestershire RAF Fairford askeri askerinden hava kazası.

Ancak uçak acil bir Squawk (acil durum kodu) çıktıktan sonra sabit bir normalde dönmeye başladı.

SPICY22 kodlu Hava durumu jeti, acil durum Squawk700 Squawk üretimi yapıldıktan sonra 7’den bir gelecekde dönmeye motorlarından meydana gelmeyeceği düşünülüyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Jet, Gloucester, Churchdown, Bishop’s Cleeve, Newent, Tewkesbury ve Cheltenham’ın kuzey ucundan bir yol gitmiş ve yerel raporlara göre, tekrarlamadan öncesini tamamlayabilmesi için bir modelde uçmak zorunda kaldı.

Havada panik ABD B-52 uçağı askeri İngiliz semalarında uçarken acil durum kodu verdi, karıştı

Gloucester’da yerdeki sakinler, ‘bombacı’nın yüksek üzerinde uçarken ‘çok ses ve korkunç biryle uçtuğunu anlattılar.

Bu da çok insandan bir paniğe yoldan büyük bir uçaktan ve gören insan askeri silah taşıyabilen bir jet düşeceğini sandı.

Buna benzer bir başka uçuştaki akılalmaz foto muhabiri Roland Hoskins tarafından şubat kaydı alınmıştı. Şimdi aynı panik bir kez daha yaşanınca ve fotoğraflar bir anda sosyal medyaya yönelik olaylar büyük bir hızla ülke çapında yay dünya medyasında oldu.

Herkese kâbus dolusu yaşamak için neyse ki bir kazadan sona erdi.

.

Leave a Comment