“HDP’den aday olabilirim” diyen Nihat Doğan dolandırıldı! Sosyal medyadan isyan etti

Televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Nihat Doğan, bu kez sosyal medya yaptığı paylaşımlarla öne çıktı.

Türküleriyle ve katıldığı programlarla onune ün katan türkücü, art arda hikayeleri yayınlanırken tüm dolandırılma hikayesini anlatacağını söyledi.

Hatırlanacağı üzere Nihat Doğan, geçtiğimiz aylarda HDP’den aday olabileceğini şu sözlerle belirtmişti:

“Siyasete girmek için zamanın geldiğini düşünüyorum. 2023’te aday olacağız. HDP’den de aday olabilirim. Kürtlüğü teslim edecek parti HDP’dir.”

Ancak Doğan, bu kez yabancı bir alan tabiri caizse ‘vurgun’ yedi. Oldukça görkemli bir saygıyla güzellik salonu gören eski türkücü, aylar içinde zarar üstüne zarar yerken sermayesinden de oldu.

‘2’NCİ DOLANDIRMASIYMIŞ’

Geçtiğimiz günlerde güzellik salonunu devretmek zorunda kalan ünlü isim, sosyal medya hesabından dolandırılma öyküsü şu sözlerle anlattı:

“Şatafatlı açılımlarla sizi hipnotize edip cebinizdekileri almaya almaya çalışan sözde ağdacı, özde dolandırıcıların oyununa gelmeyin.

Bu dini para olan ücret suratlı ağdacı cüce, sadece bana değil, ifşa sayfalarına da borç takmış, kaçmış.

Ağdacı dolandırıcı cüce, kapanan yüzünü açan çocuğunun da parasının üzerine yatmış. Hatta bu çocuğu 2. dolandırmasıymış. (10bin TL)

Sağda solda annelik üzerinden duygu sömürüsü yapan kişinin gördüğü görme bu ücret suratlı ağdacı cüce, 25 yıl boyunca annesini görmeyen, vicdansız pisliğin tekidir.

Allah şahit olsun ki çocuğunun rızkı olan o para senden alacaktır. Ya da seni tüm Türkiye’ye rezil olup paramı öyle olacak.

En yakın zamanda çıkacağım televizyon kanalı bu ücret suratlı tokatçı, ağdacı cücenin beni ve insanları nasıl dolandırdığını en ince ayrıntısına kadar anlatacak, bu tokatçıyı tüm Türkiye’ye yeniden yayılıyor.”


ramazan dengiz
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Ramazan Dengiz

.

Leave a Comment