Henüz 5 yaşında… Kendinin 3 katı büyüklüğündeki piton yılanını ısırıp havuza sürüklüyordu!

Kuruluş Tarihi: 25 Kasım 2022 17:13

Üretimin yaklaşık 3 katı büyüklüğündeki bir piton yılanının önce ısırıp, sonra da beyninden sıkarak yüzme havuzuna sürüklediği beş yaşındaki Avustralyalı çocuk mucizevi bir şekilde hayatta kaldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay Cuma günü Avustralya’nın Yeni Güney Galerisi meydana geldi. İsminin Beau Blake olduğu öğrenilen 5 yaşındaki çocuk evlerinin genelindeki havuzda 3 metre uzunluğundaki bir piton yılanının saldırısına maruz kaldı.

BACAĞINA DOLANIP HAVUZA SÜRÜKLEDİ

Yerel radyo kanalı 3 AW’ye yaşanan olayı anlatan baba Ben Blake, oğlu evlerinin ağzındaki havuzunun üzerindeyken 3 metre uzunluğundaki gözyaşlarının bacağına dolandığını ve çocuğu havuza sürüklediğini söyledi.

76 YAŞINDAKİ DEDE HAVUZA ATLADI

Küçük çocuğu kurtarmak için ilk harekete geçen 76 yaşındaki dede Allan oldu. Allan ani bir hareketle atıp küçük çocuğu havuzdan çıkarırken babası da yılanı Beau’nun bacağından ayırdı.

Henüz 5 yaşında... Kendinin 3 katı büyüklüğündeki piton yılanını ısırıp havuza sürüklüyordu

PİTON YILANINI 10 DAKİKA BOYUNCA ELİNDE TUTTUclass=”medyanet-inline-adv”>

Baba Blake radyoya yapacağı, olaydan sonra yılanı çalılıklara geri bırakmadan önce panikleyen çocukları ve babasını sakinleştirmeye çalıştığını ve bu sırada piton yılanını yaklaşık 10 dakika boyunca elindekileri anlattı.

Küçük çocuğun başta öleceğini düşünerek büyük bir korkuya kapılsa da babasının bitişinin sonu olmadığını söylemesiyle rahat bir nefes aldı.

OLAYI KÜÇÜK YARALARLA ATLATTI

Küçük çocukların iyi olduğu ve olayı çok küçük yaralanmalarla atlattığı belirtildi. Ailesi şimdi yılan ısırmasından ipuçlarının kapmaması için Beau’ yarayu sıkı bir şekilde takip ediyor.

“BURASI AVUSTRALYA”

Radyo yayını piton yılanı için, “Yaramaz şey zanlı mahalline geri döndü.” diyen baba,piton yılanlarının bölge yaşamının bir gerçeği olduğunu söyledi ve “Burası Avustralya” dedi.

.

Leave a Comment