‘Hep seninle evleneceğiz’ derdi! – Magazin Hayat

class=”medyanet-inline-adv”>

Çok mutlu olmasını dile getiren Seyhan Eyiçalış, “2001 yılında kısa süren bir beraberliğimiz oldu. Sezer bana ‘hep seninle evleneceğiz’ derdi. Ayrı kaldığımız anlar hep ocağın hatrını sorduk. Çok görüntüleme bir şekilde arkadaşlığı devam ettirdik. Sonra içki çıktık. Beni ikna etti evliliğe. Çok değerli annesi Aysel Hanım’la birlikte Türk örf âdetlerine göre beni ailemden istediler. Amcası Türker Bey rahatsız olduğu için gelmedi. Büyüğümüz olarak yanımızda görmeyi çok istiyoruz. Sezer’i çok seviyorum. Benden tek bir şey istedi. Köşkte Aysel anneyle birlikte yaşamamızı istedi. Kabul ettim. Çok şükür mutluyuz” dedi.

'Hep seninle evleneceğiz' derdi

Daha önce 3 evlilik yapan Sezer İnanoğlu’nun bir kızı var. class=”medyanet-inline-adv”>

'Hep seninle evleneceğiz' derdi

Sezer İnanoğlu, 1967 yılında İstanbul’da doğdu. babası yapımcı Berker İnanoğlu, annesi Aysel İnanoğlu’dur. 1970’lerde kendi adıyla özdeşleşmiş çocuk karakteri ‘Sezercik’ adıyla geçen filmlerde rol aldı. Oyuncu İlker İnanoğlu’nun kuzenidir. Sezer İnanoğlu, ‘Sezercik’ lakabıyla yıldız oldu. Özellikle Kıbrıs Savaşı’nın anlatıldığı ‘Sezercik Aslan Parçası’ filmiyle gönülleri fethetti. Ama ‘Sezercik’ büyüyünce sinemayı bıraktı ve babası Berker İnanoğlu’ndan kalan film şirketinin başına geçti.

Kime ne demiş, kim gitti ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

İSPANYOL DAMATLA DÖNEBİLİRİM
İREM Derici aşk hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Etiler’deki Sahne İstanbul’da hayranlarla buluşan şarkıcı, konser öncesi soruları yanıtladı.

'Hep seninle evleneceğiz' derdi

Hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Derici, “10 senedir çok çekici bir yanım yok. Yapayalınızım, sahneden de bul halimiz yok. Çalışıyorum vallahi. Bu akşam bakayım ben bir gelenlere” diyerek kahkaha attı. Derici sözlerine şöyle devam etti: “Bu gönül severleri istiyor. Madrid’e tatile gideceğim. Oradan artık İspanyol bir damat ile mi dönerim, size ne yapmayı umuyoruz. Amerika’ya gittiğimde bir kez tanışma uygulamasını yayınladı. Erkeklerle tanıştırırım, bedene damat getiririm diye ama onda da Türk yazdı bana. ‘İrem Derici’nin adını kullanmaktan utanmıyor musun’ diye. Sahte hesap sandı beni. Artık bir bara gideceğim Madrid’de, oraya gideceğim belki tanışırım.”Sayit DURMAZ

class=”medyanet-inline-adv”>

BARIŞ’IN KOLYESİ HEP BOYNUMDA
MERHUM şarkıcısı Barış Akarsu’nun yaşam öyküsünü konu alan “Barış Akarsu Merhaba” filmi vizyona girdi. Barış Akarsu’yu canlandıran İsmail Ege Şaşmaz, önceki gün filmi İstanbul Marmara Park ve İstanbul Torium’daki gösterimlerinde konuşmayla bir araya geldi.

'Hep seninle evleneceğiz' derdi

Ünlü oyuncu, Torium Alışveriş Merkezi Cinetech Sinemaları’nda gösterim öncesi düzenlenen söyleşide Barış Akarsu’nun ablası Nesrin Akarsu’nun hediye olduğu kolyedeki kolyeyi muhafaza “Nesrin Abla, bana Barış’ın kolyesini hediye etti. Kolyesi her zaman boynumda. Bana da güç vereceğine. Oynarken de hep yardımcı dokundu” dedi.class=”medyanet-inline-adv”>

YALIDA NİKAH
OYUNCU Sevcan Yaşar, müzisyen İrsel Çivit ile evlendi. Ünlü çift dün öğle saatlerinde Fuat Paşa Yalısı’nda düzenlenen törenle nikah defterine imza attı.

'Hep seninle evleneceğiz' derdi

Düğün törenine Yaşar ve Çivit’in ailelerinin yanı sıra dostları katıldı. Sadece bir nikâhla evlenen çift, ömrüa “Bizi bu özel günümüzde yalnız bıraktığınız için teşekkür ederiz” dedi.

LİNET RÜZGARI

LİNET önceki akşam Cahide adlı eğlence mekanında konser verdi. 3 sahnede kalan ünlü şarkıcı, önce yırtmaçlı uzun siyah elbise ardından da tek parça mini etekli üstü transparan bir kıyafetle hayranlarının karşılaşması çıktı.

class=”medyanet-inline-adv”>

'Hep seninle evleneceğiz' derdi

Günler öncesinden rezervasyonları biten konserde LİNET, Türkçe başta olmak üzere birçok farklı dilden Şarkı şarkılarla hem işitsel hem de görsel olarak hayranlara unutulmaz bir şov sergiledi.

.

Leave a Comment