Hollywood’un İzleyicilere Kahkahalar Attıran Komedi Filmlerinin İçerisine Gizlenmiş Ayrıntılarıyla Detaylandırılmıştır

Haberler

> Hollywood’un İzleyicilere Kahkahalar Attıran Komedi Filmlerinin İçerisine Gizlenmiş Ayrıntılarıyla Detaylandırılmıştır

Komedi deyip geçmeyin! Yapımcıların eğitimlerine yönelik eğitimlerin içinde düşünülecek olan kişilerle ilgili olarak tüylerini diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken diken dikenler Gelinlik filmlerinin içinde saklanmış bu ayrıntılara bakalım! 👇

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/ajanibazile/…

Fanatik film tutkunları bilir ki yapmacıkları hem seyircileri güldürür hem de düşündürür.

Fanatik film tutkunları bilir ki yapmacıkları hem seyircileri güldürür hem de düşündürür.

Bu yapımların günlükleri olan birer gereç var!

Bu yapımların günlükleri olan birer gereç var!

Bakalım bu ayrıntılar nelermiş!👇

1. 2021 yapımı ‘Free Guy’ filminde yerleştirme yerleştirme. Arkadament” İnce Ürün Yerleştirme Türkçesiyle ‘Gizli Ürün Yerleştirme’ reklamı aslında Aviation Gin adıyla bilinen bir alkol markasıdır. Bu markanın sahibi de Ryan Reynolds’dur, yani başrol oyuncumuz!

1. 2021 yapımı 'Free Guy' filminde yerleştirme yerleştirme. Arkadament'' İnce Ürün Yerleştirme Türkçesiyle 'Gizli Ürün Yerleştirme' reklamı aslında Aviation Gin adıyla bilinen bir alkol markasıdır. Bu markanın sahibi de Ryan Reynolds'dur, yani başrol oyuncumuz!

2. 1998 yapımı’The Big Lebowski’ filminde Jesus Quintana, Amerikan Bowling’nden 300 oyunla birlikte 299 oyunu kazandığını ve aşırı zor bir 800 serili yuvarlama çizimleyenler takıyor. Bu halkalar ayrıca boyut yuvarlagenlerinin yuvarlanabileceğinin de mesajını veriyor!

2. 1998 yapımı'The Big Lebowski' filminde Jesus Quintana, Amerikan Bowling'nden 300 oyunla birlikte 299 oyunu kazandığını ve aşırı zor bir 800 serili yuvarlama çizimleyenler takıyor. Bu halkalar ayrıca boyut yuvarlagenlerinin yuvarlanabileceğinin de mesajını veriyor!

3. ‘Step Borthers’ filminde Brennan Huff karakteri, Ricky Bobby’nin Talladega Nights’da restoranın tabelasını bulunduruyor.

3. 'Step Borthers' filminde Brennan Huff karakteri, Ricky Bobby'nin Talladega Nights'da restoranın tabelasını bulunduruyor.

4. America’ya gelirken Eddie’nin sahneye Randy Watson olarak Mur’ı tam olarak Elvis Presley’yi canlandırıyor. Yaptığı son hareket Elvis Presley’nin oğlu konserinden!

5. 2021 yapımı ‘Bakma’ filminde gökbilimciler bir tane haber talk show’unda görünüyorlar. Dikkatli ‘rip’ okuması’lib’ olarak. Yani ‘liberal’ kısaltılması. Bu da gelininizi açık bir şekilde yansıtıyor!

5. 2021 yapımı 'Bakma' filminde gökbilimciler bir tane haber talk show'unda görünüyorlar. Dikkatli 'rip' okuması'lib' olarak. Yani 'liberal' kısaltılması. Bu da gelininizi açık bir şekilde yansıtıyor!

6. 2007 yapımı’Mr. Bean’s Holiday’ filmindeki kız Rowan Atkinson’ın kızı Lily Atkinson’dır. Ayrıca karakterin ismi filmde de Lily olarak yer alıyor!

6. 2007 yapımı'Mr. Bean's Holiday' filmindeki kız Rowan Atkinson'ın kızı Lily Atkinson'dır. Ayrıca karakterin ismi filmde de Lily olarak yer alıyor!

7. ‘Truman Show’ filminde Truman’ın kaçmak için kullandığı adı Santa Maria, yani Christopher Columbus’un gemilerinden adındandır. Bu da Truman’ın ‘Yeni Dünya’ya doğru yol alınıyor!

7. 'Truman Show' filminde Truman'ın kaçmak için kullandığı adı Santa Maria, yani Christopher Columbus'un gemilerinden adındandır. Bu da Truman'ın 'Yeni Dünya'ya doğru yol alınıyor!

8. 2000 yapımı’Scary Movie’ filminin başlangıçta bir yaş uyarısı görünüyor. Yapımcılar izleyicilere küçük bir şaka yapmak istemiş. Çünkü film yaşaması ‘henüz olmanızmışlar’ için!

8. 2000 yapımı'Scary Movie' filminin başlangıçta bir yaş uyarısı görünüyor. Yapımcılar izleyicilere küçük bir şaka yapmak istemiş. Çünkü film yaşaması 'henüz olmanızmışlar' için!

9. ‘Bakma’ filminde küreklerin fiyatı için panik içinde sığınaklar inşa etmek için tam tamına 599,99 dolar!

9. 'Bakma' filminde küreklerin fiyatı için panik içinde sığınaklar inşa etmek için tam tamına 599,99 dolar!

Yani tam da tüm dünyada…

10. ‘Free Guy’ filminin içinde tükettiğinde yetersizdir. Bunun hakkında Guy karakterinin henüz tam olarak tamamlanmasından dolayı hala bir karakter olması!

10. 'Free Guy' filminin içinde tükettiğinde yetersizdir. Bunun hakkında Guy karakterinin henüz tam olarak tamamlanmasından dolayı hala bir karakter olması!

11. Ryan Reynolds’un ‘Kırmızı Bülten’ filmindeki teknesinde bulunan Titanic şakası: ‘Bunu başaracağız Rose’

11. Ryan Reynolds'un 'Kırmızı Bülten' filmindeki teknesinde bulunan Titanic şakası: 'Bunu başaracağız Rose'

12. 1993 yapımı ‘Hocus Pocus’ filmi Max Dennison’ın boyalı renklerinden Sanderson Kardeşlerin kıyafetlerinin renklerinden’.

12. 1993 yapımı 'Hocus Pocus' filmi Max Dennison'ın boyalı renklerinden Sanderson Kardeşlerin kıyafetlerinin renklerinden'.

13. 2021 yapımı’Licorice Pizza’ filminde Bradley Cooper yetenekli yapımcısı Jon Peters’ın canlandırıyor. ‘Demek olmak’ cümlesi de… Kevin Smith’in ‘Süperman Hayatlar’ın iptalinden önce Jon’a talepkanın ta kendisi için bir film!

13. 2021 yapımı'Licorice Pizza' filminde Bradley Cooper yetenekli yapımcısı Jon Peters'ın canlandırıyor. 'Demek olmak' cümlesi de... Kevin Smith'in 'Süperman Hayatlar'ın iptalinden önce Jon'a talepkanın ta kendisi için bir film!

14. 2004 yapımı ‘Mean Girls’ filminde Regina Gretchen’ın halkaları takmasını yasaklıyor. Ancak araları bozulduktan sonra Gretchen’ın halka küpelerini görüyoruz.

14. 2004 yapımı 'Mean Girls' filminde Regina Gretchen'ın halkaları takmasını yasaklıyor. Ancak araları bozulduktan sonra Gretchen'ın halka küpelerini görüyoruz.

15. 1990 yapımı’Evde Tekına’ filminde yolculuk öncesi sayım toplamda 17 kişi olduğu söyleniyor. Bu da yolcuların 8 ve 9 kişi olarak minibüse bölüneceği şekilde geliyor. İleriden farklı değiliz ki iki minibüsün toplamda olan iki sayı 16. Bu ayrıntılı olarak hiçbir şekilde tahmin edilmeyen bir şey!

15. 1990 yapımı'Evde Tekına' filminde yolculuk öncesi sayım toplamda 17 kişi olduğu söyleniyor. Bu da yolcuların 8 ve 9 kişi olarak minibüse bölüneceği şekilde geliyor. İleriden farklı değiliz ki iki minibüsün toplamda olan iki sayı 16. Bu ayrıntılı olarak hiçbir şekilde tahmin edilmeyen bir şey!

16. ‘Truman Show’ filminde Truman karakterinin neden teknik olarak iyi bilinir? Çünkü bulunduğu’setteki’ güneş gerçek değil!

16. 'Truman Show' filminde Truman karakterinin neden teknik olarak iyi bilinir? Çünkü bulunduğu'setteki' güneş gerçek değil!

17. 1998 yapımı ‘Semi-Pro’ filminde Rob Corddry’nin karısı onu Monix ile aldatırken ‘Kentucky’ yazan formada sadece ‘cuck’, Türkçesiyle ‘boynuz’ tasarımı görünüyor.

17. 1998 yapımı 'Semi-Pro' filminde Rob Corddry'nin karısı onu Monix ile aldatırken 'Kentucky' yazan formada sadece 'cuck', Türkçesiyle 'boynuz' tasarımı görünüyor.

18. 2020 yapımı ‘Palm Springs’ filminde Nyles ‘Akupara’ markalı bira içiyor. Sanskritçede bu kelime ‘rsız, ucu bucağı olmayan’ gelecekte ve ‘ölüm’ olarak bir amacımı geçenlerin adı. Bu bilgi tarafından yönlendirilen onaylandı!

18. 2020 yapımı 'Palm Springs' filminde Nyles 'Akupara' markalı bira içiyor. Sanskritçede bu kelime 'rsız, ucu bucağı olmayan' gelecekte ve 'ölüm' olarak bir amacımı geçenlerin adı. Bu bilgi tarafından yönlendirilen onaylandı!

19. 2020 yapımı ‘Hubie Halloween’ filminin sahnelenmesindeki aklınız mı kaldı? 1996 yapımı’Happy Gilmore’ filminde Ben Stiller’ın kullandığı tada Hal L. karakterinin!

19. 2020 yapımı 'Hubie Halloween' filminin sahnelenmesindeki aklınız mı kaldı? 1996 yapımı'Happy Gilmore' filminde Ben Stiller'ın kullandığı tada Hal L. karakterinin!

20. Bu iki karakterli bir şekilde benzerler. Bunun için Benny Rodriguez’in kendine ait olması Pablo Vitar’ın yaşamını sürdüren Mike Vitar’ın çocuklarından yararlanıyor!

20. Bu iki karakterli bir şekilde benzerler. Bunun için Benny Rodriguez'in kendine ait olması Pablo Vitar'ın yaşamını sürdüren Mike Vitar'ın çocuklarından yararlanıyor!

21. 2004 yapımı ‘Mean Girls’ filminde Regina ‘R’ kolyesi takıyor. Ancak Cady karakteri Regina’yı yerine geçip geçince bu sefer Cady ‘C’ yazılı bir kolye takıyor.

21. 2004 yapımı 'Mean Girls' filminde Regina 'R' kolyesi takıyor. Ancak Cady karakteri Regina'yı yerine geçip geçince bu sefer Cady 'C' yazılı bir kolye takıyor.

22. 1995 yapımı ‘Billy’ filminde Danny karakteri ‘öldürülecekler listesi’nde Billy’nin adının üstünü çiziyor. Geriye kalanlar ise film yaratıcısı ve diğer ekip üyeleri!

22. 1995 yapımı 'Billy' filminde Danny karakteri 'öldürülecekler listesi'nde Billy'nin adının üstünü çiziyor. Geriye kalanlar ise film yaratıcısı ve diğer ekip üyeleri!

23. Deadpool 2 (2018) filminde Wade’in, Wolverine’i kafeste çizdiği “Mahkum 24601” bir çizimi var. Bu numara Jean Valje’ın Sefilleri (2012) filmindeki resim seçimna birandir. Hugh Jackman tarafından canlandırılmıştı.

23. Deadpool 2 (2018) filminde Wade'in, Wolverine'i kafeste çizdiği "Mahkum 24601" inceleme bir çizimi var. Bu numara Jean Valje'ın Sefilleri (2012) filmindeki resim seçimna birandir. Hugh Jackman tarafından canlandırılmıştı.

24. ’22 Jump Street’ filminde Jenko’nun sol omzunda bir yara var. Bu yara ’21 Jump Street’ filminde Jenko’nun Schmidt için kurşundur.

24. '22 Jump Street' filminde Jenko'nun sol omzunda bir yara var. Bu yara '21 Jump Street' filminde Jenko'nun Schmidt için kurşundur.

Siz bu şekilde fark edebilirmişniz mi? Yorumlarda buluşalım!

Bu içerikleri de ilginizi çekebilir:

Leave a Comment