iCloud Kullanıcıları, Başkalarının Fotoğraflarını Görüyor

iCloud’un Windows sistemi ciddi sorunları yaşanmaya başladı. Kullanıcılar, entegre ettikleri ve fotoğraf videoları görüntüleyemiyorlar. Daha da önemlisi; kullanıcıların, kendi iCloud hesaplarında sevdiklerine ait fotoğraf ve videoları görerek gözetleme.

ABD merkezli teknoloji cihazı Apple’ın bulut depolama hizmeti iCloud ile ilgili garip bir durum yaşanıyor. Windows bilgisayarlarına iCloud uygulaması indiren bazı kullanıcılar, senkronize edilmiş videolarda sorunlar yaşıyorlar. Ancak bu işin en küçük kısmı. kullanıcılar, Muhtemelen ait fotoğraf ve videolar görmeye başlamışlar.

Apple ile ilgili forumlarda oturumda kalma hatasının nedeni görüntüler. Bilinen tek şey, sorunun nedeninin Apple’ın Windows işletim sistemi uyumlu iCloud uygulaması olması. Nedendir bilinmez ancak sistem tamamen çökmüş gibi görünüyor. Apple’dan görüşle ilgili açıklama gelmezken, kullanıcıların nelerin beklediğini de kimse bilmiyor.

Başka bir yere ait fotoğraf ve videolar gösteriliyor!

iCloud

iCloud’daki en büyük sorun, kullanıcılar Muhtemelen ait fotoğraf ve videolar görmeye başladılar. Bu durum kişisel güvenlik açısından çok büyük sorunlar doğurabilir. Zira sizin de görüntünüz, başka bir Apple kullanıcısının iCloud hesabında görünmeye başladı olabilir.

İLGİLİ HABER

Apple iCloud Web Sürümü Tasarımı Baştan Aşağı Değişiyor

Apple forumlarına yazan bir kullanıcı, “Hayatımda hiç görmediğim diğer insanların ailelerinin fotoğrafları, futbol maçları ve diğer rastgele fotoğraflar bana götürüldü. Açıkçası, bu son derece endişe verici ve iCloud kullanırken güvende hissettirmiyor.” diyerek, olay vahametini açıklamış oldu.

kaynak :
https://www.macrumors.com/2022/11/21/icloud-for-windows-corrupt-video-bug/

Leave a Comment