İğrenç olayı: Alkol alıp 15 yaşındaki baldızına tecavüz etti! Mahkemeden dikkat çekici karar

İğrenç olayı, geçmiş geçmişlerinde Eskişehir’de yaşanmıştı. Bünyamin M., alkol alıp eşi uyuduktan sonra 15 yaşındaki baldızına tecavüz etmişti. 15 yaşındaki kıza şantaj da yapan sanık hakkında karar verildi. Mahkeme, sanığın 3 farklı suçtan 27 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.

iStock-1069905510

15 YAŞINDAKİ BALDIZINA TECAVÜZ ETTİ

Olay, 2022’nin gecesi gecesi Bünyamin M.’nin (37) Tepebaşı ilçesindeki ikametinde meydana geldi. İddiaya göre Bünyamin M., geçen gece öncesinde baldızının hayaletteki yazışmaları ve başka birinin değerlendirmesini kendi telefonuna aktardı. yılbaşı gecesi eşi ve baldızıyla birlikte evinde alkol alan Bünyamin M., eşi uyuduktan sonra 15 yaşındaki baldızına tecavüz etti. Sonunda Bünyamin M., mağdurun olayından ailelerin konuşması durumunda, mağdurun kendi telefonuna aktardığı yazışmaları ve fotoğrafları ailelerini sergilemekle tehdit etti. 15 yaşındaki mağdurun, geçen Şubat yaşadığı şikayetçi olması üzerine şüpheli Bünyamin M., çıkarıldığı sulh cezası hakimlikten tutuklanmış ve Eskişehir 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmaya başlanmıştı.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Eskişehir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın bir önceki celsesinde esasın mütalaasını iddia makamı, sanık Bünyamin M.’nin “çocuğun cinsel istismarı” suçundan 16 yıl hapsini ve idamın üçüncü derece kan ve kayın hısımlığı ilişkisi olan kişiye karşı işlendiği gerekçesiyle cezanın yarı oranında eşyalarını istedi. Sanık hakkında ‘şantaj’ suçundan 1 yaratık 3 hücreye kadar hapishane ve 5 bin güne kadar adli para cezası ile “kişisel veriler hukuka aykırı olarak ele geçirme veya yaymak” suçundan 2 hücreden 4 hapishaneye kadar hapis cezası talep edildi.

Eskişehir 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki karar duruşmasında tutuklu sanık Bünyamin M. ile taraf avukatları hazır bulundu. Karardan önce son sözleri söylerken Bünyamin M., suçlamaları reddetti.

MAHKEMEDEN DİKKAT ÇEKEN KARAR

Kararını idam mahkeme heyeti, sanık Bünyamin M.’yi “çocuğun cinsel istismarı” suçundan 16 yıl hapis cezasına çarptırdı. Mağdur, sanığın baldızı olduğu gerekçesiyle cezalarının yarı kesimlerine karar vererek, sanık Bünyamin M.Mahkeme’nin hapis cezasını 24.yıl yükseltmeti ve iyi hal indirimi uygulamasıydı. Sanığın, “şantaj” suçundan 1 yıl 2 ay hapis ve “kişisel veriler hukuka aykırı olarak ele alınması veya yaymak” suçundan 2 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verildi. Ayrıca, sanık hakkında baldızının görüntülerini muhafaza ettikleri gerekçesiyle “özel hayatın gizliliğini idame” suçundan Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmasına karar verildi.

Kaynak: İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
D-100'deki feci galibiyet yeni görüntü ortaya çıktı! D-100’deki feci galibiyet yeni görüntü ortaya çıktı!
Gerçek başka çıktı, Çorum Valiliği'nden açıklama geldiGerçek başka çıktı, Çorum Valiliği’nden açıklama geldi
Bakanlık iddiası kulisleri hareketlendirdi!Bakanlık iddiası kulisleri hareketlendirdi!

.

Leave a Comment