İngiliz takımlarının Kim Min-Jae pişmanlığı – İtalya Serie A Haberleri

İtalya’da Kim Min-Jae fırtınası sürüyor. Fenerbahçe ‘den transfer Napoli’de şu ana kadar bir performans sergileyen Kim Min-Jae, son olarak kazanılan Milan maçında da savunmadaki hamleleriyle yıldızlaştı. Napoli formasıyla toplam 8 görüşme 720 dakika sahada kalan Güney Koreli oyuncu, hücumda da takımına 2 gol ile bağlantı sağlayabiliyor. Kim Min-Jae’nin performansında Avrupa gündeminde de yer devam ediyor.

Spalletti’nin lideri

Area Napoli, Kim Min-Jae’nin sergilediği performansla Luciano Spalletti’nin Napoli’sinin liderinin bulunduğu aktardı. Olivier’in özellikle oğlu Milan’da Olivier Giroud’ya zor yaşattığı Güney Koreli savunmacı, şimdiden Kalidou Koulibaly’nin kısıtlamalarını sınırlamayı sınırlamayı başarmış olabilir.

Kim Min-Jae’nin başarılı performansı, özel İngiliz devlerinin görselliği çekmiş durumda. Tottenham’ın eline geçtiğinde etkili savunmacı için kullanıma yönelik gündemde.

Salvatore Bagni: İngiliz kulüplerine önerdim ama ilgilenmediler

Napoli ve İtalya Millinin eski oyuncularından olan, futbolculuk kariyerindeki Lazio, Napoli ve Bologna’da yönetici olarak da yapan Salvatore Bagni, Kim Min-Jae’yi erken dönemdeki isimlerinden biri olarak gerçeklerle ilgili olarak değindi.

Corriere dello Sport’a içinde bulunan Bagni, “Üç yıl önce bilgide, işbirliğim olan bir arkadaşımız vardı. Kim Min-Jae’yi İngiltere’ye proje’k istedim. Jeonbuk’tan Pekin Gouan’a 5 milyon Euro var yeni transfer olmuştu. Sadece İngiliz kulübünden değil kimseden geri dönüş gelmedi. Ertesi yıl 24 yaşlı sadece 3 milyon Euro’ya Fenerbahçe’ye transfer oldu” ifadelerini kullandı.

‘Kimse potansiyelinin varamamış’

Kim Min-Jae’yi önermenin, dikkate alınmamasına dair “Bu, potansiyeli potansiyelini fark edemeyecek gibi. Giuntoli’yi tebrik ederim. Kim Min-Jae; İtalya’ya başladığından beri Spalletti’nin de çok yönlü kullanımı” kullanıldı.

Fenerbahçe’den önce Tottenham

Salvatore Bagni, geçen Çin’e transfer döneminde olduğu gibi Kim Min-Jae’yi önerdiği bir takımlardan bir takımlardan hediye edilmişti. Ancak Çin’deki performansla Fenerbahçe’ye transfer olmadan önce Tottenham’ın yapılmaması belirtilmekte.

Area Napoli, Çin’den Fenerbahçe’ye transfer olamdan önce Tottenham’ın Kim Min-Jae konusunda olumlu görüşlere sahip olduğu konusunda ihtiyaç duyulan bir nakil yapılmadığını aktardı. İngiltere’de ulaşımı bitirmekzken Vitor Pere’nin daraları Fenerbahçe’yi bitirmişti.

İngilizler hata olarak görmek

İngiliz basınından Daily Express, Çin’deki süreçte bir yana yaz olmak Kim Min-Jae transferini bitiremeyen Antonio Conte’nin Tottenham’ın bir hata yapacağını belirtiyor.

Kim Min-Jae’nin menajeri Ho Lee de yaz Tottenham’ın kontrolüyle ilgilendiğini ifade etmişti. okulkulüp görüntülü konuşmalar Lee, Kim’in oynayacağı ortam adına aktarmıştı.

Kim Min-Jae yerine Lenglet

Daily Express, Antonio Conte yönetimindeki Tottenham’ın Kim Min-Jae yerine Barcelona’dan Clement Lenglet’yi kiralamayı kararlaştıracağını belirtti. Şimdilerde ise savunma hattındaki sakatlık sorunlarının etkisi ve Güney Koreli oyuncunun Napoli’de sergilediği görülüyor.

.

Leave a Comment