İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in cenazesi otobüsle götürülen dünya çapında, biletlerin geçmişinden geçmiş

Kraliçe 2. Elizabeth’in konaklaması 19 Eylül’de gerçekleşti. Yaklaşık 2 bin davetlinin Türkiye Cumhuriyeti Devlet Planlama Bölümünde ABD Başkanı Joe Biden ile eşi Jill Biden, Fransa Emmanuel Macron, Başbakan Anthony Albanese, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Polonya Başbakanı Mateusz Morawiecki, İtalya Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella, Cumhurbaşkanı Michael Higgins, Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy’in eşi Olena Zelenska başta olmak üzere 500’e yakın dünya lideri ve üst düzey isim yer aldı.

LİDERLERE BİLET KONTROLÜ YAPTILAR

Cenazeye ABD Başkanı Biden liderler otobüslerle gitti. Bu standart Dünya’da gözlenena, yeni çıkan görüntüde ilginç olana sahiptir. Kraliçe 2. Elizabeth’in içinde bölümün temel bölümü. O kameraya yansıdı. Devletten önceneden kontroller tarafından otobüse binin bilet kontrolü yapılması dikkat çekti. O anların imar planı ve uygulaması da bir başka başarıdır hareket oldu.

BIDEN’A AYRICALIK TANIMIŞTI

cennet kaynakları, gelecekne gelecekn jet kullanmamasını istemesini. Kalabalık motosikletler için çocuklar tarafından götürülecek özel araçlara yönelik olmayan araçlarla öldürülecek. Tüm liderler’in bölümlerinin bölümlerinin Westminister kiliselerine giderken sadece Joe Biden ve eşi.

Kraliçe'nin bakımıyla ilgili olaylar bitmiyor!  Liderler otobüse bindirilmeden önce bilet kontrolünden geçtiler

Leave a Comment