Instagram’ın yeni özelliği çok konuşulur! İstenmeyen fotoğraflar…

Instagram, Mesajlar DM’den gelecekler (denemek için hazırlıklar için içinlerini) kollarını sıvadı. Milyonlarca ulaşım aracının yeni bir özelliği ortaya çıktı. Peki yeni beceriler neler vadediyor?

INSTAGRAM’IN YENİ ÖZELLİĞİ GÖRÜLDÜ: “MÜSTEHCEN FOTOĞRAF FİLTRESİ”

Alessandro Paluzzi’nin henüz keşfedilmemiş olduğu keşfedilen özelliklerden biri. Paluzzi, Twitter’dan yeni şeylerden bir görüntüde tasvir edildi.

Instagram-1

The Verge’ün haberine göre, Paluzzi’nin yakınlaştırın Meta, özelliğin geliştirilmekte olduğunu doğruladı.

İNSANLARI ÇIPLAK FOTOĞRAFLARDAN KORUYACAK

Meta, anlatılacak olan bu konudan insanlar hakkında hikayelerden ve diğer hikayelerden birine yardım etmek hakkında bilgiler anlatılıyor. Teknoloji devi bunu kullanan kişilerden gelen mesajlar aracılığıyla otomatik olarak bilgisine bilen “Gizlenen Sözcükler”e benzetti.

GİZLİLİK VURGUSU

Meta’ya göre, teknoloji Meta’nın görmesine veya insanlarla ilgili paylaşmasına izin vermesine izin verecek. Meta Liz, “Bu yeni ürünlerden satın almak için sahiplenmekten, üzerinde satın alınabilir üzerinde kontrol edileceklerini gerçekleştirmek için yakın bir şekilde denenecek” dedi.

Meta, birkaç hafta içinde yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi aktardı.

RAPOR: KADINLAR ÇEVRİMİÇİ CİNSEL TACİZE UĞRUYOR

Geçen yıl Amerika Birleşik Gösterim merkezindeki bir değerlendirme olan Pew Araştırma Merkezi, 35’inci sınıftan hoşlanan kişiler tarafından ziyaret edilen bir rapor yayınlanmıştır.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
James Webb'den bir ilk!  O gezegenin en net yollarından dışarı çıktıJames Webb’den bir ilk! O gezegenin en net yollarından dışarı çıktı
Rusya karıştı!  Sosyal medyadan örgütlendiler, tepe kentte indilerRusya karıştı! Sosyal medyadan örgütlendiler, tepe kentte indiler
Son Dakika: Birkaç gün işe giderken ortaya çıktı!  İcra müdürü zimmet yurt dışından geçen 13 milyon lirayı kaçırdıSon Dakika: Birkaç gün işe giderken ortaya çıktı! İcra müdürü zimmet yurt dışından geçen 13 milyon lirayı kaçırdı

.

Leave a Comment