iPhone 14 Pro’nun Dinamik Ada’sı artık Android’de kullanılabilir

Apple haftalarda iPhone 14, iPhone 14 Artı, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Maks modellerini Hadi. Firmanın sadece Pro modelinde yeni çentik tasarımı olan Dinamik Ada (Dinamik Ada) Bu özellik hakkında en çok konuşulanlardan edinildi. Android telefonlarda bir muadili olmayan bu özellik artık dynamicSpot adıyla bizlerle.

Android’de Dynamic Island nasıl kullanılır?

Google Oyun mağazası’da yayınlanan dinamikSpot uygulama, Dinamik Ada veya Dinamik Ada olarak Apple’ın çözümünün detayını Android telefonlara getirmiyor ama farklı özelliklerden da geri durmuyor. Henüz Beta sürümünde olan Pro sürümünden daha gelişmiş yetenekler vadediyor. Çocuklara yönelik eğitimlerde ücretli sürümünde sunulan eğitim öğretim programlarında çalıştırılabiliyor.

geliştirilen uygulama, müzik kontrollerine ulaşabiliyor. aynı zamanda özel mülk bir etkileşim, zamanlayıcı olduğu ve genel seçimli görev kullanımı sunar. Geliştirici Jawomo’da çok daha fazla özellik ile geliştirilecek ve aynı zamanda genel kullanılabilirlikte olacağınızı aktarıyor.

Apple’ın taklitçi Android uygulamasıyla yasal bir ilerleyip gidişle ilgili olarak bu tür satışın arkasının anlatabiliriz. Birlikte iPhone 14 Pro ve Pro Max’te olan Dynamic Island benzer temalar Xiaomi’nin MIUI temalarında bulunmaya başlamış. Aynı şekilde pek çok üretici firma bir tasarım konusunda de- gelerlete.

Yorum Yaz


Paylaşabone ol
Google Haberler Abone Ol Butonu
Bu haber, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
Belirli zaman (çevrim dışı safra) okuyabilirsiniz:

DH Android indir
DH iOS indir

Leave a Comment