İş Bankası bankamatik kartları kullananlara 8000 TL’ye ek 500 TL hediye para veriyor! Müşteri olmak yetiyor, koşul yok

İş Bankası güzel haber. İş Bankası’nın banka kartını kullanan herkese 8000 TL’ye ek 500 TL para verilir. Ek koşulda bulunmuyor, sadece müşteri olmak yetiyor.

Türkiye’nin en eski özel bankalarından biri olan İş Bankası, Milyonlarca müşterisinin yüzünü güldürecek haberi bu sabah resmi internet sitesi yayınlandığında. İş”nın yeninde herkese olan herkese 500 TL para hediye Bankası. Başarılar bile İş Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden ya da resmi internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Sadece nerede olmak istiyorum bir ek istenmiyor. Kampanya kapsamında aynı zamanda emeklilere özel farklı seçeneklerde bulunuyor. İş Bankası hediye paketi ile ilgili tüm bilgileri devamında…

Emekliler için İş Bankası’nın kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Maaş müşterisi olan emeklilere 8000 TL Maaş promosyonu de yani İş Bankası aynı bankamatik olduğunu bildirdi. Kampanyaya aylık emekliler maaşını taşıdıktan sonra başka bir adet olması gerekir değil. 3 yıl boyunca İş Bankası bankamatik kartı kullanan emeklilere hem hediye seçenekleri hem de kredi ve kredi kartı seçenekleri. İş Bankası’nın emekliye özel önlemi kampanyanın resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Alınan yeni karara göre Bankası elde edilecek olan ek ödeme fırsatlarını detaylandırmak için Araştırdık.

8000 TL MAAŞ PROMOSYONU VERİLECEK

İş Bankası, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı farkının farkında olmadığında, tüm miktarı 8000 TL’ye karşılıksız ve geri ödemesiz Maaş promosyonu verilecek. Emekli maaşı almak için ödemeniz ve 3 yıl kalma taahhüdü vermek yetecek. bir ek olmayan ve fatura işlevi olmayan bir kullanım amacı yok. Sadece Kimliğimizi ve İş Bankası’ndaki muayenehanelerden alınıp alınması gerekeni belirtmek yeterli. Emekliler ile birlikte Yeni emekli olanlar İş Bankası’nın bu promosyondan faydalanabiliyor.

500 TL KARŞILIKSIZ EK ÖDEME VAR

Aynı zamanda İş Bankası ödemesi sonra İş Bankası’nın satınalma seçenekleri için de 500 TL para imkanı var. Resmi internet sitesi üzerinden konu ile ilgili bir duyuru yayınlayan İş Bankası, emekli maaşı bankamatik kartı ve kredi kartı kartlarında 500 TL belirli bir harcamanın üzerinde fazla olmamaları durumunda 500 TL’lik kullanım sizin için geçerlidir.

BÜTÜN EMEKLİLER FAYDALANABİLİYOR

İş Bankası’nın nakit ödemesinden bütün emekliler olabiliyor. Yani SSK BAĞ-KUR ve emeklilik emeklisi fark etmiyor. Aynı zamanda dul ve yetim aylığı projeden faydalanmak için bulunuyor. Yeni emekliler ödüllerini almak için küçük bir dergidir. Çünkü hali hazırda emekliler ATM’den ödemelerini 3 gün içinde tahsil edebilirken Yeni emeklilerin ilk maaşlarını İş Bankası’ndan almaları bekleniyor.

Leave a Comment