İsa İlyasoğlu’nun Bayraktar Kızılelma hazımsızlığı: ‘Abartmanın aleminin yokluğu’ projeyi karalamaya çalıştılar diyor

Yeniden Diriliş Partisi Genel Başkanı İsa İlyasoğlu, Bizim TV YouTube kanalında Şaban Sevinç’in konuğu oldu.

Baykar tarafından kullanılan ilk savaş uçağı Kızıl olarak görevlerinden ve kullanımından olan Bayraktar ile ilgili olan, yanıtlayan İlyasoğlu projeyi karalamaya çalıştı.

Baykar Teknoloji Selçuk Bayraktar’ın prototipi görünümünde tercihi olarak tercih edilmek üzere Kızılelma “Zaman bu uçak maket. Bunu tahtadan veya karbondan şuten sac yapmayıtmışlar üstünü tamamını bu küçüktır ama abartmanın alemi yok. Milleti kandırmanın alemi yok.” dedi.

Bayraktar Kızılelma hazımsızlığı: 'Abartmanın alemi yok' diyerek projeyi karalamaya çalıştımlar

OYNAT 01:26

Bayraktar Kızılelma hazımsızlığı: ‘Abartmanın alemi yok’ diyerek projeyi karalamaya çalıştımlar

Yeniden Diriliş Partisi Genel Başkanı İsa İlyasoğlu, canlı yayında Baykar tarafından Türkiye’nin ilk savaş uçağı Bayraktar Kızılelma karalamaya çalıştı. Baykar Teknoloji Selçuk Bayraktar’ın Kızılelma’nın prototipi görünümünde tercihien İllielma ‘Zaten bu uçak maket. Bunu sacdan tahtadan veya karbondan boyatmışlar üstlerini. Tamam bu başlangıçtır ama şu bunu abartmanın alemi yok. Milleti kandırmanın alemi yok.’ kullanımları.

“ONU GİDİP PERŞEMBE PAZARINDAN ALACAKSIN”

“Onun altında tekerler var mı? kullanan kullanan İlyasoğlu, “Bunu eğitimili Şişli Lisesi. Onu gidişi perşembe yapacaksın alacaksın…” diye konuştu.

Bayraktar KIZELMA'da ilk sınav başarıyla tamamlandı

OYNAT 01:30

Bayraktar KIZELMA’da ilk sınav başarıyla tamamlandı

Baykar Savunma tarafından Bayraktar Kızılelma savaş uçağının ilk motorlu testi tamamlandı. Testin başarılı bir şekilde tamamlandığını, medya hesabından duyuran firma sosyal paylaşımda ‘Milli savaşta özgün olarak geliştirdiğimiz Bayraktar KIZILELMA’nın ilk Motor Entegrasyon Testi’ni başarılık’ kullanımları kullandık.

İnsanız süpersonik Türk savaş uçağı uçuşuna hazırlanıyor: Kızılelma motor çalıştırdı

OYNAT 03:23

İnsanız süpersonik Türk savaş uçağı uçuşuna hazırlanıyor: Kızılelma motor çalıştırdı

İHA, SİHA, Milli Muharip Uçak, Hürjet ve Atak derken Türk sanayi muharebe alanındanda yeni bir devrim gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 2023 yılında ilk uçuşunu gerçekleştirmesi beklenen Türkiye’nin ilk savaş uçağında kritik bir eşik daha aşıldı. Savunmadaki Türkler programı bu hafta gündemine Kızılelma’da görenleri heyecanlandıran son gelişmeyi ele aldı.

.

Leave a Comment