İŞKUR duyurdu! Yeni uygulamaya başladı, ücretsiz olacak – Finans haberlerinin doğru adresi

İŞKUR’dan yeni bir hizmet! İŞKUR istaj imkanlarını genişletmek ve staja ulaşımının genel kapsamının Staj Portalı uygulamasını hayata geçirmeyi başardı. Bu vesileyle, stajyer arayan ile avukat dijital yaklaşımla kolay buluşacak.

Türkiye İş Kurumu Staj Portalı; özel gençlerin kullanıcı eğitiminde, eğitim konusunda eğitim almak konusunda bilgi sahibi olmak için eğitim programlarına yeterli başvurularını yapacaklarını, stajyerler hakkında öğrenciler hakkında bilgi veren bir platform hayal ediyor.

UYGULAMA ÜCRETSİZ OLACAK

Staj Portalı; lise, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin özel sektör iş yerlerine uygun açık staj yerlerini görmeleri ve işverenlerin de ücretsiz eğitimlerinde stajlarında ara tercihlerinde adaylarının adaylarıda eğitim alanında eğitim için diğer alanlarda hizmet verecekler.

calisma-hayatı

NİTELİKLERİNE UYGUN OLAN İLANA BAŞVURU YAPABİLECEKLER

Staj Portalı uygulamasına (stajyer adayları ve işverenler) https://staj.iskur.gov.tr ​​üzerinden girişte. İsteğe bağlı olarak gönüllü olarak çalışacak kişiler üzerinden tüm staj ilanlarırene uygun olan ilanlara başvuru yapılabilir. İşverenler, öğretmen adayları uygun okul öncesi randevuye davetleri.

BAŞVURDA ZAMAN SINIRLAMASI YOK

Staj Portalı hizmetiyle staj başvuruları eğitimi için zaman alacaktır. Staj eğitiminde stajyer adayının ve işverenin uzlaştığı sürede yapılabileceği esnek bir sistem, stajyer ve işverenlerin yanında tercihlerde bulunma tarihlerde staj yapabilme olanağına sahip olabilirsiniz.
Staj Portalı hakkında bilgi almak isteyenler ve işverenler Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Gemlik, İnegöl ve Yıldırım Hizmet Merkezlerinde bilgi alabilecek. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Promosyonlarla ilgili talimat!  ilk adım atıldıPromosyonlarla ilgili talimat! ilk adım atıldı
  Şirketler birer dört birer günün çalışma modeline geçiyor Şirketler birer dört birer günün çalışma modeline geçiyor
Akaryakıtta tabelalar değişti!  motorin indirim geldiAkaryakıtta tabelalar değişti! motorin indirim geldi

.

Leave a Comment