İstanbul’da 3 kişiyi öldürmüştüm! Arkadaşı her şeyi tek tek itiraf etti

oluşturulma Tarihi: Eylül 21, 2022 17:24

Başakşehir ve Küçükçekmece’de 3 kişiyi öldürüp 2’si 4 kişiyi yaralayan Güven Güler, poliste ifadeyle “Susma” verme hakkını kullanma. Ancak elindekiyle birlikte. Şüpheli A.Ü. “Onunla yolda giderkenk. Birlikte Küçükçekmece’deki eve gittik. Kapımız arkadaşı açtı. Arkadaşımızda giderken “Evde yok ne yapacaksınız” diye sorunca onu vurdu” dedi. A.Ü.’nın, yengesi Güllü Güler’i öldürdüğü, kuzenlerini yaraladığı olaylarda da gelişebileceğinin itiraf edeceği konusunda fikir sahibi olduğudur.

class=”medyanet-inline-adv”>

Başakşehir Küçükçekmece’ olayde olayde seri cinayet ve yaralamalarından sonra iki polisi yaralayan ve saklandığı viyadük yakalanan Güven Güler, Asayiş Şube’nde sorgusunun üzerinden resmi ifade istemeyerek “Susma” talebinde bulundu.

17 YAŞINDAKİ ŞÜPHELİ CİNAYETLERİ GÖRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

arkadaşıyla birlikte şüpheli 17 A.Ü. ise poliste verdiğinde söylediğinin iki cinayette ve poliste davayı kabul ettiğini itiraf etti.

17 A.Ü. “Bana Küçükçekme’de bir arkadaşımıza gittiğimiz söyledi. dedi. A.Ü. daha sonra oradan oradan kaçtıklarının anlattıklarını.

class=”medyanet-inline-adv”>

“YENGESİNİ BİZİ İÇERİ ALMAYINCA ÖLDÜRDÜ”

Bu olayın ardından Güven Güler’in amcasının geleceğini A.Ü’ye ulaştıracak. “Orada yengesi açıldı. İçeriden içeri alınmadı. Onu içeri almak için silahını kullanmayı ateş etti. Silah sesi üzerine üst kattan iki indi.

“POLİSLERE KİMLİK SORUNCA ATEŞ ETTİ”

Daha fazla kaçarken Fatih içinde polislerle karşılaştıklarını A.Ü. “Bize polis okuluna yaklaştıkları ve kendime göstermeyi istediler.

ŞÜPHELİNİN BAŞINDA MERMİ ÇEKİRDEĞİ VARMIŞ

Öte yandan, Cinayet Büro Amirinde yapılan 6 kez gözden geçirme önceliğindeki Güven Güler’in ay amcası MG tarafından, aklı başında olanlarla vurulduğu tespit edildi. Amca MG’nin bu gençliği, tutuklanarak cezaevine konulduğu belirtildi. Baştan vurulan Güven Güler’in 3 ay içinde görülebilen, gözlenebilir olduğu için örneğinki mermisinden çıkarılamadığı.

class=”medyanet-inline-adv”>

SİLAHİ BALİSTİK İNCELEMEDE

Bu arada Güven Gül’le elele 9 mm çapında el yapımı tabancanın başka olaylarda kullanılmadığı laboratuvarın için Kriminal Polisı’nda incelemelerin öğrenildi. Güven Güler, A.Ü. ve yarın gününün günü adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

İstanbulda 3 kişiyi öldürmüştüm her şeyi tek tek itiraf etti

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

.

Leave a Comment