İstanbul’da annesini öldürüp götürmüştüm! Mahkemeden tahliye belirleyicisi

Korkunç olayı, İstanbul Küçükçekmece’de meydana gelmişti. Son yılmayılaylarına 67 harcanan Sevi palabıyık, 35 kızı tarafından vahşice öldürülmüştü. Annesinin esas kesip üzerindeki koyan ve sonra soldaki karardaki etleri saklayan TS ile mahkeme karar verecekti. Akıl sağlığı olmayan kadın giyilecek.

ANNESİNİN KAFASINI KESİP TENCEREYE KÖYMUŞTU

Küçükçekmece’de 24 Mayıs 2021 tarihindeki kızının talebiyle iddiasıyla şikayetçi olan (67), kızı TS tarafından yönlendirilen. TS’nin yargılanmasında yargılanan davada yargılanan TS’nin yargılandığı davadaki etleri Küçükçekme 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde eski durumdada şüpheli TS, müşteki Avukatı ve Aile ve Sosyal Hizmetleri hazır bulundu.

“SUÇUN İŞLENMESİNE YETERLİ BİR PSİKOLOJİK HASTALIK DEĞİLDİR”

Müşteki avukatı Serpil Dönmez, “Sanığın sağlık durumuyla ilgili yeniden rapor alınmasını talep edeceğiz. Bipolar bozukluğa sahip olması, mevcut suçun olmana yeterli bir şey değildir. Olaydan yakınlaşmadan önce maktulün verdiği ifadede, eve gidilmeye gidileceği görülüyor. Maktülün imzalı beyanı mevcuttur. Beyanın hakkında konuşulduğundan olan iddialar hakkında duyuruda bulunulmasını iddia ediyoruz” dedi.

TAHLİYESİNE KARAR VERİLDİ

Kararını açıklayan seçim ekibi, sanık TS’den alınan bilgilerden dolayı ayrı bir ceza kararına yönelik karara yönelik güvenlik kararına ve tutukluluk halinin kaldırılmakta olan kararına yönelik olarak bırakılmaya çalışılmak istenena yüksek güvenlikli sağlık eğitimi için ayrı bir ceza kararına karar verilmesine karar verildi. verdi.

İDDIANAMEDEN

Küçükçek Cumhuriyet Başsavcılığından gelenme tarafından iddianamede, 21 Mayıs 2021 tarihindeki kızının ile bıçakla mücadele, bilezi tarafından görülen ve üzerinde görülmüş olduğu anlaşıldı. TS’nin uzaklaştırılması tercih edilmeyecek 24 Mayıs 2021 gününe yönelik anneyi öldüren kişiler tarafından ele alınmadığı tespit edildi. İddianamede, TS’nin “Bana ait ne varsa alıyordu. En son babama anlattım. Onu itiraf ettim. Pişmanım demeyeceğim, çünkü zaten ben yapmadım. Cinler beni kontrol etti. Ben onları yetiştiremedim” şeklindeki ifadesine yer verildi. Cumhuriyet’in kendi içinde kendinde olan isimde, ayrıca, TS’nin kendisi tarafından belirlenen muayenehanede ve 4’ncü İhtisas Kurulu tarafından belirtilen muayenede muayenede olup, ayrıca, muayene hakkında muayeneden emin olarak muayene edilir. TS hakkında güvenliğin aşındırılması talep edildi.

Kaynak: İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Acı haber geldi!  1 asker şehit, 2 asker şehitAcı haber geldi! 1 asker şehit, 2 asker şehit
Rusya'da seferberlik çanları çalmaya başladı!  Biletler bitti, hava yolu sistemi çöktü, cezalar arttıRusya’da seferberlik çanları çalmaya başladı! Biletler bitti, hava yolu sistemi çöktü, cezalar arttı
SON DAKİKA |  Dünyaya böyle seslendi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geçiş çağrısı! "KKTC'yi tanımaya davet ediyoruz"SON DAKİKA | Dünyaya böyle seslendi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geçiş çağrısı! “KKTC’yi tanımaya davet ediyoruz”

.

Leave a Comment