İstanbul’da iki polisin de vurulduğu korkute yeni gözaltılar!

İstanbul Başakşehir’de, çok sayıda üye kaydı olan Güven Güler, önceki gece 01.00’de arkadaşı Ergül Maden’i (28) öldürdü.

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre daha sonra saat 06.00 sıralarında amcasının saldırgan Güler’i (61) saldırgan Güler’i.

Güven Güler, iki cinayetin ardından amcasının kızı Sevim Tepe (35) ve kocası Adem Tepe’yi (42) de silahla vurarak yaraladı.

İKİ POLİSİ YARALADI

Zanlı Güven Güler, cinayet ve yaralama olaylarının ardından Fatih Aksaray’a gitti. Katil zanlısı, bir arkadaşla polise denk geldi. Polisin kimliği Güven Güler, ekiplere atladı. Bir polisi çenesinden, diğerini yanağından yaralayan saldırgan daha sonra koşarak uzaklaştı.

VİYADÜK ALTINDA YAKALANDI

Olayın Asayiş Şube Müdürlüğü Cin Büro Amirliğiayetnce çalışma başlatıldı. Çevredeki güvenlik kamera kayıtları incelendi. Suçlunun saldırısından sonra taksiye bindiği, Başakşehir’e dair ciddiydi.

Şüphelinin taksiden indiği bölgede bulunan ekipler saldırganı bir viyadüğün altındayken keşfedildi. Suçlu olduğu düşünülen silahla gözaltına alındı. Gözaltına alınan Güven Güler Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. İlk sorguda “Ben yapmadım” dedi.

GÖZALTI SAYISI 3’E ÇIKTI

Olayla birlikte giderken giden Cinayet Büro Amirliği, Güven Güler’in yanında bulunan arkadaşını da kısa sürdü. Yapılanda bir kişi daha bulundu. Gözaltı tepeleri 3’e yükseldi. Sürdürülen, bir günlük ek gözaltı süresi alındı.

Leave a Comment