İstanbul’da ‘muhteşem cuma’ izdihamı – Son Dakika Haberler

Kuruluş Tarihi: 25 Kasım 2022 11:32

İstanbul’da bir çok alışveriş mağazasında “Muhteşem Cuma” indirimleri nedeniyle izdiham yaşandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

İstanbul’daki birçok AVM’nin önünde sabah erken saatlerden itibaren kalabalık oluştu. AVM kapılarının saati 10.00’da açılış ile birlikte indirimli oldukları belirtilenlerin satıldığı mağazalara koşarak giden büyük bölüm kadın ve genç kız, açık ve reyonlardaki ürünler adeta kapıştı. Bayrampaşa’da bulunan bir AVM’deki mağazada yüzde 40’ı aşan indirime gidinca çok sayıda kişinin akınına tutuldu.

Beğendikleri ürünler stantlarda bulabilmek için kalabalık ve yüzeysel yarışanlar, metreler boyunca uzanan kasa kuyruğuna da aldırış etmediler.

İstanbulda mükemmel cuma izdihamı

“SANKİ BEDAVA VERİLİYOR İÇERİYE GİREMEDİM”

İndirimden habersiz geldiğini söyleyen bir kadın, “İndirim var da öyle çok da büyük bir ödül görmedim. Sanki bedavaya veriliyor. Şaşırdım, içeriye giremedim. Haberim de yoktu bu indirimlerden, şaşırdım” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“SIRAYI MECBUR BEKLİYORUM YAPACAK BİR ŞEY YOK”

Alışveriş yapmak için indirimleri takip edenlere bir kişi ise “İndirim aslında olması gereken, indirimleri takip etmek zorunda kalıyoruz, insanlar bu hale gelen sistem. şeklinde konuştu. Kalabalıktan dolayı stantlardaki ürünlerin broşürlere saçıldığı, anlaşılmala mücadele etmeye çalıştığı çalışan mağaza çalışanlarının ise zor yaşadığı görüldü.

İstanbulda mükemmel cuma izdihamı

.

Leave a Comment