İstanbul’da okullar tatil mi? Hangi illerde okullar tatili? Yarın okullar tatil mi? OĞUL DURUM!

İstanbul’da okullar tatil mi? Bugün hava koşulları nedeniyle Çanakkale’de okullar tatil edilmiş. İstanbul’da da dünyadaki hava koşulları nedeniyle yarın okullar tatili mi merak edildi. Peki, İstanbul’da okullar tatil mi? Hangi illerde okullar tatili? Yarın okullar tatil mi? İşte detaylar…

YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Çanakkale’de saatteki Hız 90 kilometreye beklenen fırtına nedeniyle eğitime (21 Kasım Pazartesi) bir gün ara verildi.

Olumsuz hava koşulları ve meteorolojikler nedeniyle il genelindeki tahmin ve özel tüm eğitim ve öğretim aşamalarındada eğitime 1 gün ara dağıtımının kararlaştırıldığı öngörülen şekilde, şöyle denildi:

“Kamu bölümlerinde çalışan hapishane personeli ile engelli ve kronik hastalığı bulunan personel 21 Kasım’da bir gün süreyle geçici olarak izinli sayılacaktır. Etkiliklere karşı dikkatli ve tedbirli olunması önem arz etmektedir.Ayrıca İl Afet Müdahale Planında görevli bulunan çalışma gruplarının kişisel, araç ve ekipman olarak müdahale için hazırlıklı bulunmaları gerekmektedir.”

Çanakkale’de 22 Kasım’da okulların tatil olup olmadığı ile ilgili henüz bir bilgi yok.

GAZİANTEP’TE OKULLAR TATİL Mİ?

Gaziantep’in Karkamış ilçesinde yapılan terör saldırısı nedeniyle Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bu hafta Karkamış’ta bütün okulların tatil edildiğini duyurdu.

İSTANBUL’DA OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul’da bugünkü lodos nedeniyle yarın okullar tatil olur mu merak ediliyor. Yarın İstanbul’da okulların tatil olduğu yönünde resmi bir açıklama yapılamaz.

İstanbul’da yarın hava nasıl olacak?

İstanbul'da okullar tatil mi?  Hangi illerde okullar tatili?  Yarın okullar tatil mi?

İstanbul’da 5 günlük hava tahmini raporu şu şekildedir:

İstanbul'da okullar tatil mi?  Hangi illerde okullar tatili?  Yarın okullar tatil mi?

Tatil Gündem Yaşam Haberleri

Leave a Comment