İstanbulspor hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda canlı yayınlanacak…Milli arayı pas öğrencilerinin Galatasaray ile İstanbulspor, NEF Stadyumu’nda kozlarını paylaşacak. 20 Eylül Salı günü gerçekleşecek biletlerle seyir açıkta yapılacak olan maç ile ilgili tüm merak ediliyor. Peki, Galatasaray – İstanbulspor maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak?


GALATASARAY – İSTANBULSPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK?


Galatasaray – İstanbulspor maçı 24 Eylül Cumartesi günü saat 19:00’da oynanacak. Mac Akıllı Spor’canlı canlı yayınlanacak.BURUK’TAN HAZIR OLMAYAN İSİMLERE ŞANS


Teknik direktör Okan Buruk, Konyaspor maçı sonrası futbolculara 3 gün izin verdi. Salı akşamı Florya’da yeniden toplanacak sarı-kırmızılılar boş durmayacak ve hafta sonu İstanbulspor ile bir hazırlık maçı oynayacak. Buruk bu karşılaşmada İcardi, Mata, Midtsjö gibi henüz hazır olmayan kişiler için planlarını yapacak ve açıklayacaklarını planlayacaklar.


“MİLLİ ARAYI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEĞİZ”


Galatasaray Teknik parçalar Okanruk, geçen milli maç ve geçişlerini geçecek olan yeni ilerleme hızının bu haftasını kesmesini tamamlaması iyi tahmin söyledi.


Ligde oğlu 3 3 kazandıklarını, “Milli hızını kazanabileceklerini. Bu haftayı da yenilenmeye tam olarak gerçekleşecek. Milli takıma amaçlarını yapacaklar. Takımı yakalaması için önemli. Milli arayı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Yeni oyunculardan bizim için kötü bir ara olmayacak.” biçim görüş belirtti.

.

Leave a Comment