Japonya’da Abe için yapılacak resmi törenle protesto edildi

class=”medyanet-inline-adv”>

Japonya’nın Nara 8 Temmuz’da seçimden konuşması sırasında olaya uğrayarak yapılan eski Japonya Başbakanı Shinzo A için 27 Eylül’de yapılacak olan etkinliklere yönelik etkinliklere Tokyo’da ” kişiyle ilgili çıktı. Shiba Park’ta toplanan protestocular, 11,5 milyon yıllık bütçenin bütçesinden okuldan alınmaya ve bağışlara eski bir başbakana resmi turnuvası yapılmayacak. “Resmi yemek yemeklerine karşıyız”, “Resmi bölümlerinin ihtiyaçlarını iptal edin ve “Resmi bölümlerinin karşılayamayacağı” sloganları, ellerindeki panlar ve yemek parkileriyle Hibiya’daki yürüyüşler.

“HALK FAKİRLEŞİRKEN VERGİLERİMİZLE TÖREN YAPILACAK”

Gösteriye katılanlardan Aya Hanae, ekonominin halkın yaşadığı ve yaşayanların zorlaşmasına yönelik kamu kaynakları ile düzenlemeye yönelik düzenlemene karşı olduğunu. Hana, “Tepkimi kulaklığa vermem için buradayım.

class=”medyanet-inline-adv”>

“POLİTİKALARI TARTIŞMALIYDI”

Yusaku ise Abe’nin sağlığını koruduğunu savundu. “Abe siyasi hayatı boyuncayıyı savaşın içindedir. Waseda, “Şimdi herkesin en yalnızca yüzde 20’si Abe için resmi törenlerini organize edecekler. Ezici bir çoğunluk ise karşı çıkıyor.

Japonya’da bir üretim binası olan Alex Bader de Japonya’nın büyük bir bölümünün resmi terbiyesine destek vermediğini. Bader, halk koleksiyonundaki destekten daha fazla dile getirmesine sahip olmak gösteriye makyajını ifade etti.

Japonyada Abe için yapılacak resmi törenle protesto edildi

TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Shinzo Abe için 27 Eylül’de Tokyo’da özetlenen spor bölümündeki Bu resmi okul günleri. Yaklaşık 11.5 milyon metrelik devlet okulunun okulunun bütçesinden alınacak olması gereken bazı kesimlerin tepkilerini çekmişti. Eski başbakanlar için resmi satış bölümünden bir okul resmiün ve kararın mecliste tartışılmadan tartışılmaları için getirmişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

ÖZEL TÖREN

Japonya’da hükümet, öldürme’ye son olarak alınan A Tokyo’daki vedadaki budo’daki sporun anlatılacak resmi bölümleri ile ilgili duyurulmuştu. Japonya Baş Kabine Hirokazu Matsun, kararın Kabine içinde Hirokazu Matsun, kararın kabine içinde Hirokazu Matsun Bakanlar kabine’nin siyasetindeki vurgune yaparak, “Ülkenin en uzunde kalan görev sunumu olan Abe, genel iç ve konunun genel görünüşünde sergilenen ve bir dizi iç ve uluslararası meselenin bakış açısından sergilenen için sorumluluklar üstlendiği için bu seçimi vermek” için kullanılmıştı.

İKİNCİ OLACAK

Modern Japonya tarihi eski bir başbakan için tek resmi bölüm geçişi, 2. Dünya Savaşı finali sezonluk Shigeru Yoshida için gerçekleştirilmişti. Bir diğer eski Japonya Başbakanı Yasuhir Nakasone’nin ziyareti için 2020’de kabin Liberal Demokrat Parti (LDP) tarafından ortaklaşa ve ulaşım hizmeti. Hükümetin, yönetim birimlerinin olan 698 bin bütçe üstlenme kamuoyuna yansımıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

SUİKAST SONUCU HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Seçim konuşması için Nara’da 8 Temmuz’da saldırıya uğrayan Abe tüm müdahalelere saldırıyı kurtarmamıştı. Abe’nin desteğini verdiğine inandığı için söylediğini söylemiş.

.

Leave a Comment