Jennifer Lopez ‘sırra kadem bastı’: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

class=”medyanet-inline-adv”>

KARİYERİNİN BİR PARÇASI SOSYAL MEDYA
Kapsamlı olarak ilerleyen yaşlara rağmen, daha gençlere sahip olarak görülen sosyal medya kullanımı konusunda da örnek alınması niteliğindedir. Elbette kendi ekibinin de yardım ve yönlendirmesiyle, sosyal medya, kariyeri konusunda kullandığı araçlardan biri.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

SIRRA KADEM BASTI: TAKİPÇİLERİNİ ŞOKE ETTİ
İşte Lopez, bu sahada attığı son adımla rakiplerini şoke etti. Çünkü Instagram’da 227 milyon, Twitter’da 45,5 milyon, TikTok’ta da 15,4 milyon takipçisi bulunan Lopez, bütün sayfalarını “kararttı”. Yani tüm bu sosyal platformlarındaki bütün paylaşımlarını çekti.Başka bir söz söylersek Jennifer Lopez, sosyal medyada “sırra kadem medya bastı.” Hatta profili kapatma bile ortadan kaldırır. JLo’nun neden böyle davrandığı ise merak konusu oldu. Bazı yorumlara göre Lopez, bunu yaptı, çünkü çok yakın zamanda herkesi şaşırtacak bir duyuruya hazırlanıyor. Beklenti bu yönde…

class=”medyanet-inline-adv”>

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

KYLIE JENNER’I ÖRNEK ALMIŞ OLABİLİR
Pek çok hayranın, Jennifer Lopez’in çarpıcı bir duyurusunu hazırlayacağı için böyle bir girişimde bulunmasının savunmasının bir nedeni var. Daha önce Kylie Jenner buna benzer bir girişimde bulunmuştu. Kendine ait kozmetik firmasının Instagram taramasından önce bütün paylaşımlarını yok etmişti. Bundan yola çıkan hayranlar Jennifer Lopez’in de benzer bir adım atacağını düşünüyor. Ama ünlü yıldızın neden yaptığı zaman içinde ortaya çıkıyor.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

‘BİZ KARI- KOCAYIZ, BUNDAN GURUR DUYUYORUM’
53 yaşındaki Jennifer Lopez, bu ilginç adım atmadan önce yine çarpıcı bir açıklama elde ediyor. Geçen yaz bir dizi töreniyle evlendiği Ben Affleck’in soyadını yaşadıklarını yaşayanlar Lopez, bundan böyle Jennifer Affleck olarak çağrılmak görüşmemişti. Ünlü yıldız bu konuda “İnsanlar bana hala Jennifer Lopez diyor. Ama benim yasal adım Bayan Affleck, çünkü artık birleştirmedik.

class=”medyanet-inline-adv”>

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

‘BELKİ DE BEN BÖYLE BİR KIZIM’
JLo bu açıklamalarını şöyle sürdürmüştü: “Kendini vereceğin ve kaderinin tamamen kontrolü elinde tutuyor. Bu konuda gerçekten ne götürmek istiyor, bunun romantik olduğunu söylüyor.

‘BENNIFER’ GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR: Jennifer Lopez, oğlu birkaç senedir Ben Affleck ile yeniden alevlenen ve bu kez evliliğe uzanan aşkla bulunmanın ilk sıralarında yer alıyor. İlk olarak 2002 ile 2004 yılları arasında nişanlanıp evlilik çifti, sonunda yeniden bir araya geldi. Basının Bennifer adıyla andığı çift, geçen yazdan önce Las Vegas’ta bir nikah yaptı. Sonra da Ben Affleck’in Georgia’daki milyon doğum malikanede üç gün süren bir düğün düzenledi. İşte bundan sonra ortala atılan iddialar nedeniyle Jennifer Lopez ve Ben Affleck hiç gündemden düşmüyor.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

ARALARININ GERİLİMLİ OLDUĞU İLERİ SÜRÜLDÜ
Çiftin evlendiği ilk dönemde her şey son derece mükemmel çalıştı. Ancak üretim Bennifer çifti hakkında anlatımlar çıkmaya başladı. Bunlara göre Lopez ile Affleck’in evliliği öyle dış hatları kadar kusursuz değildi. Hatta Lopez, eşiyle birçok hakkında konuşuyorlar yaşıyordu. Geçen ekim günleri başında magazin basınında yer alan iddialara göre çiftin evliliği bir tür cehenneme dönüşmüştü. Aşklarının ikinci sezonunun dereceleri bu yana her yerde el ele göz göze, liseli aşıklar gibi bölgelerde Lopez ile Affleck’in sık sık tartıştığı ve gerilim yaşadıkları ileri sürdü.

class=”medyanet-inline-adv”>

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

‘BULUTLARIN ÜZERİNDEN İNDİ, ARTIK AYAKLARI YERE SAĞLAM BASIYOR’
İnternetteki Radar Online adlı siteye konuşan çifte yakın bir kaynağa göre Lopez, cennetin aşkı olduğunu söyleyen Ben Affleck ile evlenmeden önce bulutların üzerinde yürüyordu. Ama evlenip hayatın gerçeklerine ilerlemeye artık ayakkabılarını sağlam bir şekilde yere basmaya başladı. Aynı kaynak, çiftin Avrupa’da romantik yaptığı balayının ardından, hayatın gerçeklerine döndüğünü ve bunların da bir tür rüyadan uyanmak gibi ileri gittiğini sürdü. JLo ile Affleck’e yakın bu kaynağa göre ünlü çiftin bir başka sorunu da eski evliliklerinden dünyaya gelen çocuklarla uyumlu bir aile olabilmek. Bu arada yeri gelmişken Lopez’in Marc Anthony ile evliliğinden iki, Affleck’in de Jennifer Garner ile evliliğinden üç çocuğu olduğunu hatırlatalım.

class=”medyanet-inline-adv”>

YÜKSEK SESLİ KAVGALAR BAŞLADI: Lopez ile Affleck Görevlendirmek için bir başka tavır da çiftin artık tartışmaya hatta kavga etmeye başladı. Buna göre Affleck bir keresinde Lopez ile tartışıp evden dışarı çıktı ve sınır dışı da “Evliliğin mutluluğu mu? Bu daha çok evliliğin karmaşası!” diyerek şikayet etti.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

OSCAR ÖDÜLÜNÜ HAK EDEN PERFORMANS SERGİLEDİ
Bennifer çiftinin yuvası üzerinde dolaşan kara bulutlara daha çok kimin neden olduğu da tartışma konusu. Çifte yakın kaynaklar Radar adlı siteye gittiğina göre Jennifer Lopez, düğünden önce tam anlamıyla Oscar ödülünü hak eden bir performans sergiledi. Affleck’e “geçinilmesi kolay bir eş” gibi davranıyor. Ancak düğünden sonra “gerçek yüz” gösterildi. Aslında o kadar da kolay bir insan olmadığının önüne serdi.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

‘NASIL BİR İŞİN İÇİNE GİRDİĞİNİ BİLMİYORDU’
Çifte yakın kaynakları ileri sürdüğüne göre Ben Affleck, evlilik öncesi “aşktan gözü kör olmuş” bir haldeydi. Bu yüzden de nasıl bir işin içine girdiğinin farkında değildi. Ama sonra yavaş yavaş gerçekleri görmeye başladı. Balayı dönüşü “çifte kumrular” için hayat da yavaş yavaş değişmeye başladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

GİYİMİNE BİLE KARŞIYOR İDDİASI: İleri harcamalara göre Affleck ile Lopez, giyim kuşam tercihleri ​​yüzünden de tartışıyorlar. Ben Affleck, genellikle rahat giyim tarzıyla bilinir. Kot pantolon, bir gömlek ve bir tişörtle üstünden kalıyor. Ancak Lopez ise onun bu giyiminden memnun değil. Onun giyim kuşamına bile katılmaya başladı. Neleri giyip neleri giyemeyeceğine kadar işi ileri götürür.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

KÖTÜ ALIŞKANLIKLARINA DAHA ÇOK SARILDI, KİŞİSEL TEMİZLİĞİNE BİLE ÖNEM VERMİYOR
Affleck’in tütün yükü da çiftin arasındaki bir başka sorun. Ben Affleck, evlilik öncesi bu alışkanlıktan vazgeçeceğini söylese de tam tersini yaptı. Her almaya daha fazla tütün ürünü tüketmeye başladı. Bennifer çiftinin tartışma konuları hakkında bir iddia daha var ki duyanların gerçekten dudaklarını uçuklattı. Buna göre Jennifer Lopez, Ben Affleck’in kişisel temizlik anlayışından memnun değil. Yani onun yeteri kadar temiz olmadığını düşünüyor. Hatta “mükemmeliyetçi” Lopez ile çiçek burnunda kocasının kısa süre önce yaptığı tartışmanın Nedeni de kullanılan iddialara göre. Lopez’in parmağını sallayarak Affleck’e bağırdığı, onu azarladığı söyleniyor.

‘KOCASINI EVCİL KÖPEĞİ İLE KARIŞTIRIYOR’: Lopez ile Affleck’in evlilik ilişkisi hakkında çifte yakın kaynaklardan birinden çok etkileyici bir yorum da geldi.. “İnsanlar, Jennifer’ın kaçırılmasını bir evcil köpek sanıp sanmadığını merak ediyor!” Lopez’in kariyer odaklı yaşam tarzı da evlilikte bir sorun bir görüşe göre. Ünlü yıldızın, balayından sonra çalışmak için Avrupa’da insanların tercih etmiş olması da çiftin vücuttaki sorunlardan biri.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

KENDİNİ BİRAKMIŞ HALDE SOKAKLARDA GÖRÜNTÜLENDİ
Jennifer Lopez ile Ben Affleck, balayından döndükten sonra ünlü aktör birkaç kez sokakta görüntülenmişti. O dönemde Affleck’in yeni evli ve mutlu bir adam gibi görünmemesi de bu tür anlatımlara neden olmuştur. Oyuncu o dönemde saçı sakalı karışmış haldeyken sokaklarda kahve ve tütün ürünü tüketirken objektiflere takılmıştı.

İLK EVLİLİĞİ OLAYLI BİTTİ: Ben Affleck, Jennifer Lopez’den önceki evliliğini Jennifer Garner ile yaptı. Çiftin ayrılığı da olaylı olmuştu. O dönemde ortaya atılan iddialara göre Affleck, karısını kanatları dadısıyla aldattı. Yollarını seçtikleri çift, üç kişinin hatırına görüşmeyi sürdürdü. Bu arada Affleck, kendini alkol ve sözcüklere verdi. Hatta tedavi için ona yardım elini uzatan ilk kişi de eski eşi Jennifer Garner oldu.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

10 YILLIK EVLİLİK
Affleck, ilk evliliğinin evliliklerinden sonra katıldığı bir programda Garner ile evlilikleri sırasında kendini boğuluyor gibi yaşadığını hissetmişti. Son dönemde Jennifer Lopez ile romantik ilişkisinde ikinci dönemde yaşayan Ben Affleck, eski eşi Jennifer Garner ile 10 yıllık evliliğini işte bu sözlerle değerlendirdi. Howard Stern’in sohbet daveti konuğu olan 49 yaşındaki Affleck, eski nişanlısı Jennifer Lopez ile yıllar önce sonlandırdığı ilişkisine yeniden başlama konusunda da bazı isteksizler gördüklerini itiraf etti. Ben Affleck, 2005’te evlendiği 2015’te boşandığı eski eşi Jennifer Garner ile ilişkisi hakkında da olanları söyledi. “Muhtemelen boynun boğazına sarılarak ilişkimizi bitirirdik. Ben hala alkol bağımlısı olurdum.” Affleck, 2018’de resmi olarak Jennifer Garner’dan boşanmış ve ardından kötü alışkanlıktan kurtulmak için satış olmaya başlamıştı.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

‘İÇİP İÇİP KANEPEDE UYUYAKALIYORDUM’
Ben Affleck, alkol tüketiminin nedenlerinden birini şöyle açıkladı programda: “Çünkü bu evlilikte kendimi tuzağa düşürülmüş, kapana kısılmış hissediyordum. Sürekli olarak ‘Ayrılamam, çünkü çocuklarım var. Ama mutlu değilim, ne sonuçlanacak?’ diye konuştu. Aslında alkolün, sorunların çözümü olmadığının da sözlerine Affleck ekledi.

‘İKİMİZ DE ÇABALADIK, ÇABALADIK, ÇABALADIK’: Jennifer Garner ile birlikte, evliliklerinin sürmesi için uğraşmak çaba harcadığını da vurguladı Affleck. “Çabaladık, çabaladık, çabaladık.Çünkü hücreler vardı.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

‘BİR DEĞİL İKİ KEZ DÜŞÜNDÜM’
Her ne kadar çift yeniden bir araya geldikten sonra mutluluk tablosu sergilese de Affleck, bu karşılaşma adım atmadan önce bir değil iki kez açıklama yaptı itiraf etti. Howard Stern’in kendisine yönelttiği “Lopez ile ilişkisine yeniden başlamadan önce bu konudaki şüphelerin var mı?” soruya Affleck şöyle yanıt verdi: “Kesinlikle yaşaman geçti. Hayattaki en büyük sorumluluğum; çocuklara karşı olan sorumluluğum. Ağları üzecek bir şey yapmak istemedim.” Bu şekilde Ben Affleck, Jennifer Lopez ile ilişkisine yeniden başlama öncesinde bazı koruyucuları da saklamadı.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

‘KALBİM YERİNDEN SÖKÜLÜYOR GİBİ HİSSETMİŞTİM’
Bu kısa sürede, Marc Anthony ile bir evliliği ve Alex Rodriguez ile bir nişanlılık geçen Lopez, tam 14 yıl sonra hamileliğinde çok acı çektiği eski nişanlısı Ben Affleck ile tekrar bir araya geldi. İlk ayrılığında da ne kadar üzüldüğünü anılarını içeren True Love adlı kitap “kalbim yerinden sökülmüş gibi hissetmiş” diyerek ifade ettiği yıldız.

Jennifer Lopez sırra kadem bastı: Her şeyi sildi, karanlığa gömüldü

FOTOĞRAFLAR: AVALON, MEGA HABER AJANSI, SPLASH HABER

.

Leave a Comment