Jorge Jesus’un talipleri artıyor! – Sporx Galeri

7

TALİPLERİ GİDEREK ARTIYOR

Fenerbahçe’yi bu sezon şah kaldıran Jorge Jesus’a ilgi giderek artıyor. Sezon sonunda sarı-lacivertliler’le olan sözleşmesi sona erecek olan Portekizli hocanın talipleri her geçen gün bir başka ekip ekleniyor. İşte kurt teknik adamı isteyenler…


6

TARAFTARIN SEVGİLİSİ OLDU

Başkan Ali Koç’un uzun uğraşları sonucu Fenerbahçe ile 1 yıllık resmi sözleşme imzalayan ve kısa sürede ömrünü gösteren Jorge Jesus, taraftarın ve camianın sevgilisi haline geldi.


5

LİGDE VE AVRUPA’DA LİDER

Sarı-lacivertlileri ligde lider yapan, UEFA Avrupa Ligi’nde de yine grubun lider çıkartan Portekizli teknik adam, hepsinden daha önemli herkesin takdir ettiği bir futbol oynatıyor.


4

FLAMENGO, PORTEKİZ, BREZİLYA

Jesus’un Türkiye’de yaptıkları, diğer kulüplerin de dikkatini çekiyor. Flamengo, Jesus’u göreve getirmeyi çok istiyor ve tebrikler görüşmeleri başladı. Brezilya ve Portekiz Milli Takımları da gerginliği teknik adamı yakından takip ediyor.


3

TITE SONRASİ HEDEF İSA

Sambacılar’ın hocası Tite’nin kontratı 31 Aralık’ta bitecek. Brezilya Futbol Federasyonu’nun ardından ilk hedefinin İsa olacağı belirtiliyor.


2

YÖNETİM UZATMAK İSTİYOR

Fenerbahçe Yönetimi ise başarılı çalıştırıcının kontratını uzatmak için gitmeye başladı. İstanbul’da oldukça olan Jesus’la önümüzdeki süreçte masasında mutlu oturması ve uzun vadede bir mukavele önerilmesi bekleniyor.


Jesus ise “Daha hiçbir şey kazanmadık. En önemli şey şampiyonluklar” sözleriyle Hedefe yönelik motivasyonunun ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. (Fanatik)


.

Leave a Comment