Kadınlara para vermek falakaya yatırmıştı… Eşi konuştu: Fantezi amaçla yaptık

Kuruluş Tarihi: 24 Kasım 2022 11:30

Kayseri’de paranın karşılığı olarak büyüdüğü kadınları falakaya yatırdığı ortaya çıkan kargocu Erkan T. “Kimseyi zorlamadım” dedi. Sanığın şikayetçi olmayan eşi HT, “Bana karşı zorla bir eylem yapılmadı. Amaçlı fantezi bir kez ayaklarımı bağlayıp, falakaya yatırdı” dedi. HT, “Şu an da salonda basın mensupları olduğu için rahat konuşamıyorum ama söylemek istemediğim cinsel arzular da vardı” ifadesini kullandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Melikgazi ilçesinde kargo şirketinde çalışan, evli ve 2 çocuk babası Erkan T.’nin, maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırıp gözlerini uyku bandı, ayaklarını kıstırıp Eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı iddiasıydı. Erkan T.’nin, falakaya yatırdığı kadınlardan ‘güzel’ dediklerine 500 TL, ‘çirkin’ dediklerine ise 250 TL ödeme yaptığını öne sürdü. Erkan T., falaka görüntülerini de kayıt altına aldı. Erkan T., başka kadınların da çektiği videoları gönderdi. Benzer teklifte bulunduğu NK isimli savcılığa suç duyurusunda bulunmasıyla Erkan T. gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Erkan T., çıkarıldığı hakimlikçe adli kontrol gözetimiyle serbest bırakıldı.

KAMU DAVASI AÇILDI

Soruşturmada Erkan T. hakkında, eşi HT’ye cezaları nedeniyle ‘eşe karşı eziyet çekme’ suçundan 2 hücre 5 bölgeye kadar, ‘müstehcenlik’ suçundan da 1 koleksiyonu 4 hapishaneye kadar hapis cezası istemiyle Kayseri 18’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Davada sanık Erkan T. ile eşi HT hazır bulundu. Sanık avukatı duruşma öncesi yazılı dilekçeyle basına kapalı oturum talep ettiklerini, salonda gazetecilerin bulunduğunu belirtti. Mahkeme hakimi, sanık avukatının talebini reddedip, duruşmayı basına açık oturumda gerçekleştirdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kadınlara para vermek falakaya yatırmıştı... Eşi konuştu: Fantezi amaçla yaptık

‘ZORLA DEĞİL RİZAYLA’

Söz konusu videolarda zorlama olmadığını söyleyen sanık Erkan T., “Eşimin rızası ile oldu. Bir kez de adı H. olarak denediği bir kadın ile rızası içinde bir video çektim. Kimseye benzer bir uygulama yapmadım. Kimseyi zorlamadım. Bu videoyu bir yerde paylaşmadım. Çünkü , bu tarz videonun yasak olduğunu barındırıyordu.Videoların daha sonra nasıl yayıldığını öğrenmek istemiyorum.Bu videolar emniyeti tarafından sızdırılmış olabilir.Ben, hiçbir yerde paylaşmadım.Cep telefonumda tespit edilen videolar, bu tarz internet sitelerinden elde edilen videolardır.Bu tarz videoları göreviken kadınlar açık ya da giyinik Bu durumla ilgilenmedim. kazanacağımızı düşündüm” ifadelerini kullandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kadınlara para vermek falakaya yatırmıştı... Eşi konuştu: Fantezi amaçla yaptık

‘FANTEZİ AMACIYLA 1 KEZ YAPTIK’

Eşinden şikayetçi olmadığını söyleyen sanığın eşi HK, “Bana karşı zorla bir işlem yapılmadı. Bir video izletti ve bu şekilde video çekme tekliflerinde bulundu. İlk başta bu teklifi kabul etmedim ama daha sonra kendi rızamla bu teklifi kabul ettim. Fantezi yapmaktı.Falakaya yatırdı, ayaklarımı bağladı.Sadece acı çekiyor gibi yaptım.Kesinlikle acı çekmedim.Acı çekem söylerdim.Şu an da salonda basın mensupları olduğu için rahat konuşamıyorum ama söylemek istemediğim cinsel arzular da vardı.Benim orada herhangi başka bir kadını,şim benzeri bir uygulama yapmadım. Yayınlayıp, para kazanmaktan bahsetmedi. Şikayetçi değilim” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Mahkeme hakimi, sanık ve eşinin ifadeleri sonrası dosyanın incelemeye alınmasına hükmedip, karar vermek üzere duruşmayı erteledi.

Kadınlara para vermek falakaya yatırmıştı... Eşi konuştu: Fantezi amaçla yaptık

.

Leave a Comment