Kara Melek Sanem yıllar sonra ortaya çıkan ortaya çıktı! Güzelliği dilden dile dolaştı “ne olmuşsun”

bu dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu Sanem Çelik oğlu haliyle şaşkına süslü. Saçına öyle bir şey yaptı ki görenlerin nutku tutuldu.

abone ol

Kara Melek, Aliye, Bir Litre Gözyaşı, Güldünya gibi Türk canlı son harikası dizisinde rol alan oyuncu Sanem Çelik son olarak Ok Kayranca’nın ünlü başroldeyting rekortmen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayat’da ‘Ceylan’ kaderine tahmini.

Yıllar yaşlanmıyor

Kendini beğenmiş film ve dizideki başarılıyla kendine hayran bırakan Çelik, Eşkiya Dünyaya Hümdar Olmaz final dizisi sonra herhangi bir projede yer aldı. 47 oyuncu candan yaklaşmakta olan magazin gündeminden gizli hayattan sedasız bir yaşıyordu.

sonra seyircilerin nesnesine inmek Sanem Çelik gün boyunca sanata girerken görüntülendi. Sanatta ünlü filmde rolüyle ünlü bir meslektaş arkadaşıyla buluşan güzel insanla tanışan kişiyle ile herkesi mesut etti.

sanatta görüntülendi

Saçı ve imajında ​​yenilikler yapan ünlü oyuncu kısacık ve bembeyaz, salaş beyaz renkliü ve gri altıyla dikkatleri üzerine dikkat çekti. Kamerayla pozlamadan sonra, arkadaşça ünlü oyuncuyla daha geniş bir şekilde gezebilirdi. İşte Sanem Çelik’in oğlu hali…

Sanem Çelik kimdir?

Sanem Çelik, 18 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da doğ. İlkokul lisans sınıfında eğitim için ünlü eğitimini İstanbul Üniversitesi oyunculuk bölümü, önlisans eğitimini İstanbul Üniversitesi bale bölümü ile tamamlandı.

1999’da mezun oldu. Konservatuvarda Yıldız Kenter ve Haldun Dormen’in öğrencisi oldu. 1996’da ilk sinema filmi “Yaban” filmi ile yaşandı. 1997 senesinde “Kara Melek” dizisinde rol aldı. “Kara Melek” Sanem Çelik için büyük bir dönüm noktasıydı, Türkiye onu bu dizi ile tanıdı. Ünlü oyuncu daha önce hiç evlenmedi.

.

Leave a Comment