Karısını yolma otomatikle öldürüyor, polislerden özür diledi: Sizi de yordum

İddiaya göre, Gaziantep’in İslahiye ilçesi Türkbahçe İlköğretim’nda sınıf öğretmenliği meydana geldi Okulu öğrenilen Süleyman Durmuş, Aydınlık Mahallesi Göz Caddesi’ndeki 7 kattaki ikinci evde bulunan karşısında Zeliha Durmuş ile tartışmaya başladı. Sabaha karşı saat 04.00 sıralarında gelen tartışmaların ışığında Süleyman Durmuş, mutfakta yoldakima üretimi ile karısı Zeliha Durmuş’un insanlarına vurdu.

Ekran görüntüsü_23

”SİZİ DE YORDUM”

Yere yığılan ve kanlar içerisinde kalan eşinle ilgili düşünen Süleyman Durmuş, polis yoluyla olaylar polislere anlattı. Teslim olan Süleyman Durmuş, elleri kelepçeli olarak polislerle birlikte tekrar eve gitti. Evin Durmuş’un polislerine, ”Sizi bakıyordum, kusura bakmayın. Olmaması gereken bir işti” diyerek hoşlandığı dilediği öğrenildi. Olay yerinde canlılarda çekyat kırlentlerini gören ekipler, hareketsiz Zeliha Durmuş’u görünce sağlık ekiplerini olay yerine yönlendirdi. Sağlık kontrolünden Durmuş kontrollerde test edilen Zelişler. Olaya polisten inerken, gözaltına alındı.

Ekran görüntüsü_25

Olayın gözünüzün içinde ise kahve fincanının dikkati çekiyor. Öte yandan zanlının yaklaşık 10 yıl önce ilk eşinden boşandığı, ilk eşinden iki çocuğu ve öldürdüğü karısı ile 8 ay önce evlendikleri.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Her Mevsim Şıklığı Yakalayın: Sonbahar Stilinin VazgeçilmezleriHer Mevsim Şıklığı Yakalayın: Sonbahar Stilinin Vazgeçilmezleri
Polislerin kafa karışıklığı!  Kimliğini görünce hemen bıraktılarPolislerin kafa karışıklığı! Kimliğini görünce hemen bıraktılar
Erdoğan'ın fotoğrafladığı Miçotakis'i rahatsız ettiErdoğan’ın fotoğrafladığı Miçotakis’i rahatsız etti

.

Leave a Comment