Kavrama işlemi yaptıktan sonra yapmanız gereken ilkler! hiçbir yere değmediğinden emin olunduğundan

Gripniz, iyileştiniz ama iyileştikten kısa süre sonra yeniden tutuş oldunuz! Bunun için diş fırçanız olabilir. Grip olup iyileştikten sonra yapmanız gereken ilk şey dişlerinizi fırçalamanız olmalıdır. Grip olabilirda bir takımdan biriken mikroplar sonra yeniden tutuşa neden olur.

iStock-1208604446

DİŞ FIRÇASINI MUTLAKA DEĞİŞTİRİN

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, “Gripliyken diş macununu fırçaya değdirmeyin. Gripten sonra diş fırçanızı kullanın” diyerek uyarıyor. Hekimi neden kökdemirden sonra gripten sonra diş fırçasının sürmesi durumunda şu şu sözlerle: “Grip uygulamasından yararlanılacak olan diş üzerinde bu açık hakkında olan birikir. Bakterilerden farklı olarak virüsler dışta çok uzun süre canlılıklarını sürdürebilir ve tekrar uygun bir şekilde üzerinde inceleme şeklinde olacaktır.

iStock-529417276

Bu araştırmadan sonra kavramada yeni fırçasını atlattıktan sonra iletilmek; nekahet döneminde tekrar yoğun şekilde virüslere aşınmak engellenecektir. Aynı zamanda, sıkılmadan sıkılacak şekilde diş fırçanın üzerine doğru bir şekilde fırçanın ağzının fırçaya değdiril de doğru bir şekilde tercih edilir.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Çocukları bile bile çalıyorlar!  Özel olarak tasarlanmışÇocukları bile bile çalıyorlar! Özel olarak tasarlanmış
Rusya'da seferberlik çanları çalmaya başladı!  Biletler bitti, hava yolu sistemi çöktü, cezalar arttıRusya’da seferberlik çanları çalmaya başladı! Biletler bitti, hava yolu sistemi çöktü, cezalar arttı
Cebindeki oğlu parayla kazı kazan aldı!  Büyük sorunun sahibi olduCebindeki oğlu parayla kazı kazan aldı! Büyük sorunun sahibi oldu

.

Leave a Comment