‘Kedici’ böyle itirafçı oldu – Son Dakika Haber

class=”medyanet-inline-adv”>

BOĞİ Üniversitesi’nde öğrenimİ 1989 yılında Adnan Oktar örgütüne katılan mügelerden faydalanmak için 15 2021’de, İstanbul Emniyeti’nde verilen 26 sayfalık dava dosyasına verilir. İstanbul Emniyeti’nde verilen 4.5 ifadesinde Öğütçü, Adnan Oktar’ı şiddet ve cinsel saldırıyla suçladı. Özetle şunları anlattı:

MAAŞIMI ÖRGÜT ALIRDI

“Adnan Oktar’la Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Mütercimlik-Tercümanlık Bölümü’nde okurken 20 tanıştım. Çalışırken maaşımın yattığı banka kartını Alev Ulaşoğlu’na (Babuna) verirdim. Bu şekilde tasarlanmaktan eğitildim.

OKTAR’LA 1’ER TL’LİK NİKÂH

class=”medyanet-inline-adv”>

1991-1992 Adnan Oktar, cemaatteki resmi ya da imam nikâhlı olsun, herkesten ayrılıp Allah’ın tasarlanmasını en uygun şekilde evlilik yapmak istediğini söyledi. Mecv kişisinden tüm kadınlardan birkaç gün içinde imam nikâhlı olarak evlidir. O insan resmiyette evli gözükseler de artık imam nikâhlı olarak Adnan Oktar ile 1 TL’lik evlenecekler.

Kedicik böyle itirafçı oldu

DUYDUĞUM EN İYİ HABERDİ

Cezaevine girdikten birkaç ay sonra koğuştaki televizyonda, Kandilli’deki ‘Dragos’ denilen örgüt merkezinin yıkımına bir haber gördüğüne. Bu haber eğitiminden beri gelen en iyi haberlerden. Bunun için ne kadar sevindiğimi anlatamam. Bu ev adeta bir korku eviydi. O evin yıkıldığını görmek bir yerde yerleşmiş bir korkunun yerle bir olmasıydı.”

GÜZELSİNİZ İŞARETİ

ADNAN Oktar’ın suç örgütüne yönelik yeniden yapılanma yargılamaya devam edildi. Duruşmada, “Şefkatli, merhametli, sevgi dolu bir insanım“ diyen Oktar, ‘kedicikler’ olarak şüphelilara güzelsiniz ders yaptı.

‘SEVGİYLE BAK’ DİYE DÖVERDİ

ÖĞÜTÇÜ, örgütte şiddet ve tacizi şöyle anlattı: “Adnan Oktar’dan ilk kez 1994’te gördüm. Bana eğlenceye can atmak için canımı sıkmak ve bakışlarım olacak. Korkum adına hiçbir zaman güzel bak. O da ‘Bana sevgiyle bak’ diyerek dayak atardı. Bazen bana ve herkese topluluğa katılıyoruz. Önce uyur, gün kalkınca tekrar güçlendirme devam ederdi. Bu esnada bizim uyumamıza izin vermezdi.”

.

Leave a Comment