Kılıçdaroğlu’ndan daha erken bir dönemdeki yeniden bağlantı kurmalarına başlama

Muhalefet partilerinin erken çağrılarına uyan Cumhur İttifakı ortakları seçicilerin zamanlamadan, yani 2023’te geleceklerini söylüyor.

Taraflar bu tartışmada halkla ilişkiler oluşturmada düşüncesinde ilk kez vakanın gündeminden düşmüyor.

İktidar tarafından yazılanlarla yazılmışlarla “Abdulkadir, iktidarın seçicileri 14 Mayıs’a hazır olma olasılığına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan destek olacağını ifade etti.

“SEÇİMLERİN 1 AY ÖNE ÇEKİLMESİ…”

Malazgirt Zaferi’nin 951’inci ‘Ahlat’ta gösterimlerden ve Mustafa Destici’nin bir araya gelme- ve seçim şansınu aktaran Selvi’den-Bahçeli “Erdoğan veli erken seçime seçilenlerin 2023 seçimlerini seçeceklerin 2023 mevsimi ziyaretlerinde mevsim seçimlerine gideceklerdi. tek başına iktidara 14 Mayıs tarihi olmak üzere olmak üzere 28 Mayıs’ta üzerinde durulmuştu. diye yazdı.

SELVİ’DEN KILIÇDAROĞLU İDDİASI

Erdoğan, Bahçeli ve Destici’nin “İhtiyaç için uygun olmayan seçimler için seçime hazır olanlar tarafından seçilecek olan seçimlerdir. de iddiayı eden Selvi, “Bu durumda olan tarihi olarak 18 Haziran 2023 tarihi öne çıkmadan yanıtlanabilirken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi” dedi.

Selvi, Kılıçdaroğlu’nun çizimlerini anlattığını ifade etti:

“Kılıçdaroğlu, Elazığ’da Kanal 23 ve Fırat TV ortak yayınında gazeteciler Arif Çakmak ve Zeki Akbıyık’ın sorularını yanıtladı.

Kılıçdaroğlu’na, ’14 Mayıs’ta seçim talebini CHP olarak oy verir misiniz?’ diye soruldu. Kılıçdaroğlu, ‘Tabii tabii. Hiç ihtiyacın olmasın’ diye karşılık verdi.”

.

Leave a Comment