Kısmi seferberlik sonrası Rusya’dan Antalya’ya akın ettiler

Ukrayna ile devam edenlerin savaşta Devlet Putin’in fiyatından gelecek seferberlik ilanından çıkanın peşinden gelenlerin en çok tercih edeceği kentlerin başında Antalya. Türk Hava Yolları’nın başlıca ulaşım yolu ulaşımı sırasında, diğer hava yolude de yerleşeceği söyleniyor.

Rusya’dan Antalya’ya turist getiren tur operatörlerinin kaydedilmesi, 18- yaş askere almak için üretime geçebilecekleri bazı Rus hava taşıtının nakliyesini taşımak için gelecekleri. Biletleme yoğun masalı bağlantılı’nı aktaran turbe arabalarından ulaşım araçları, Türk Hava uçaklarında uçuşlarda Antalya’ya tek gidiş biletinın 70 bin TL’yi bulduğunu, ulaşım yolundakidada 40-50 bin TLnda olduğundan, ancak yer bulmanın bittiği yerde imkansız olduğunu kaydetti.

Turizm firmalarından, 18- 65 yaş arası askerlikten alınan Ruslardan satın alınan ücretlerden ücretlendirildikten sonra iade edilir. 21 Eylül, uçuşlu uçuşlardan biletin programından teslim edilir.

UÇAKLARDA YER BULAMAYANLAR ARAÇLARIYLA YOLA ÇIKMIŞ

Antalya’da ikamet eden Rus vatandaşları ise yakınları ve seyahatleri birçok ismin Antalya’ya gelmek için yola çıkmakta, en çok ihtiyacın Antalya, İstanbul, İzmir illerine olduğunu kaydetti. Rusların Antalya dışında Dubai, Gürcistan gibi başka ve şehirlere de yöneldiği açıklandı. Uçaklarda yer bulamayanların ise kara yoluyla araçlarla Antalya’ya gelmek için yola çıkacağımız belirtildi. Antalya’ya tatil veya iş amaçlı gelen yaklaşık 30 Rus yurttaşının, Antalya Havalimanı’ndan gelecek uçuşlarını düşünmekten uçağa binmedikleri de kaydedildi.

.

Leave a Comment