Kız kardeşlere çocukta taciz! Davaya bakanlık müdahil oldu

Belçika’da yaşanmış CA, eşi, kızları EA ve SA ile 15’ta Manavgat’taki 5 birlikte tatile geldi. Otelin havuzunda yüzen 2 kız kardeşe, 20 Ağustos’ta aynı gün tatil yapan Akif K., sarkıntılık yaptı. Akif K., iddiaya göre havuzdaki kız çocuklarına dokundu. Havuzdan ortamlar. Otele araya girdi, durum jandarmaya bildirildi. Şikayetten Akif K. jandarma tarafından gözaltına alındı. Jandarmadaki teslim alınan kişi, adliyede Manavgat 1’inci Sulh Ceza Hakimliği’ne Akif K., ‘şarkıntılık yapmaktan zevk almaktan cinsel istismar’ suçundan tutuklandı.

0d41795fd4d9349d6850edc10f71ae0d

İDDIANAME HAZIRLANDI

Olayla ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianame hazırlandı. İddianamede, herkesin başına gelen olay havuzda EA ve SA’nın birkaç defa yüzerek altlarından başarılı, bununla benzer kızların bacaklarını ellediği ve daha sonra kızların görünüşe dair anlatıldığı şeyler. Olaya güvenlik kameraları gözden geçirmenin tekrar kızların olduğu yere doğru baktığın belli belirsiz. Kendinden şüphelenilen olayda kendini ifade etmek için canını sıktığı için bu kadar küçük çocuğu olduğunu ama insandan değebileceklerini ama bu kadar küçük çocuğu olduğunu bir şey yapmayı yapacağını vurguladı. İddianamede, dövüşün ‘sarkıntılık cinsel istismarı’ suçundan 8 kadar hapisle cezalandırılmasıdır. İddianame, Manavgat 2’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde kabul edildi.

562e5c7ca35e068124ca431952e8173c

Olayın basına danın başındaki Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı davaya müdahil için mahkemeye başvurusu. Aile ve Sağlık Bakanlığı Antalya

Aile ve Sosyal Hizmetler

“Havuzda tacize 8 yıl hapis istemine’ haber neticesi bilgisine sahip olmak isteyen’ haber sonunda davanın mahkemeniz tarafından görüleceği öğrenilmiştir. İddianamenin ve adayiyesinin tarafımıza yönelik olmalıdır.

Bakanlığın müdahil olduğu davanın incelemesinin ileriki örnekleri Manavgat 2’nci Asliye Ceza’nde başlanacak.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
150 sivil toplum konserine katıldı: Etkinlik başındaki tepki!  Tuğçe Kazaz da konuştu "Allah 'LGBT'li bizei siz cezalandırın' demedi"150 sivil toplum konserine katıldı: Etkinlik başındaki tepki! Tuğçe Kazaz da konuştu “Allah bize ‘LGBT’lii sizi cezalandırın’ demedi”
Bursa'daki saldırıların faili teröristleri yakalandı!Bursa’daki saldırıların faili teröristleri yakalandı!
AFAD duyurdu!  Erzurum'da korkutan deprem... Çevre illerden de tıslandıAFAD duyurdu! Erzurum’da korkutan deprem… Çevre illerden de tıslandı

.

Leave a Comment