Kız öğrencilerinin gizli görüntülerini çeken doktordan kızdıran sözler: Mesleki pozisyonumdan yararlandım

Japonya’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Sağlık kontrolü yapmak için gittiği Osaka ve Hyogo eyaletlerindeki ortaokul ve liselerde kız sitelerinde gizli videoya çekilen 34 yaşındaki Hirokazu Sato adlı doktor, ‘çocuk pornografisi’ yasasını emanet etmesiyle tutuklandı.

14 KIZ ÖĞRENCİNİN GÖRÜNTÜSÜ TESPİT EDİLDİ

Emniyet kaynaklarından edinilen bilgilere göre, Haziran ayında yaşadıkları Osaka’daki bir saldırgan çarşısında taciz şüphesi ile gözaltına alınan ve serbest kalan Sato’nun cep telefonu ve hafıza kartına inceleme yapılmak üzere el konuldu. Yapılan detaylı incelemede Sato’nun sağlık muayenesinden farklı şekillerden 14 kız çocuğunun gizlice görüntülerini çektiği tespit edildi.

“MESLEKİ KONUMUMDAN YARARLANDIM”

Olay üzerine dün tutuklanan doktorun ilk ifadesinde, “Mesleki pozisyonumdan yararlandım” diyerek suçlamaları kabul etti. Şahsın doktor olarak görev yaptığı diğer okul ve görevlilerde aynı suçu işleyerek işlemediğini belirlemek üzere ayrıntılı soruşturma başlatıldı.

Son Dakika 3. Sayfa Kız öğrencilerinin gizli görüntülerini çeken doktordan kızdıran sözler: Mesleki pozisyonumdan yararlandım – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından çekirdek bütün haber verilerinin hazırlandığı şekliyle otomatik servis verilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Leave a Comment