Konakladığı ünlü giden oldu, hayatı altüst oldu yaptı

İstanbul’ta bir enerji şirketinde satın alma ve lojistik arabası olarak görev yapan Hüseyin Yüce ve beraberindeki ekiple. Kronik defteri olan Yüce’nin hayatı adeta altüst oldu…

KAHVALTIDAN SONRA ŞİKAYETLER BAŞLADI

Sabah’ta yer alan habere göre,Hüseyin Yüce, “yıl 31 Ağustos’ta şirkette çalışan 17 personelle birlikte Beşiktaş’taki lüks bir konaklamaya başladı. Sabah otel restoranında kahvaltı edenda, birkaç saat sonra midesi, kusmakler baş gösterdi. Yüce’nin bulunduğu yerde, özel bir hastanenin acil servisine gitti. Yapılan incelemede içinde bulunulan ortamların bulunduğu yerlerde.

0x0-luks-otelde-kahvalti-bobreginden-etti-1663102194296

BÖBREK NAKLİ YAPILDI

Kronik eğitim hastaları olan Hüseyin Yüce, olaylar yüksek yüksek ateş ve kan değerlerinde meydana gelen olaylarla ilgili vakalar. Yüce’nin büyüklerindeki maluliyetten dolayı bitişten uğurlamaya karar verildi. Yaklaşık 6 ay şehir nakliyat Yüce, 7 Ocak 2022’de uygun vericinin ücretle nakil oldu.

iStock-1390998805

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın suç duyurusunda bulunan, büyük gıda yüzünden zehirlenmesi ve var olan ölümler nedeniyle bundan sonra durdurulan otelden sonraki olaylardan sorumlu tutuldu. Şikâyet için başlatıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye'ye yetiştirilenler!  MİT'ten teröre yeni darbeTürkiye’ye yetiştirilenler! MİT’ten teröre yeni darbe
Ucuz sosyal konut projesi |  TOKİ Başkanı Bulut canlı yayında yanıtladı! Ucuz sosyal konut projesi | TOKİ Başkanı Bulut canlı yayında yanıtladı! “Yapılan o evlerde satışta mısınız?”
Bakan Özer o ifadeleri mi kullanmıştı?  MEB'den açıklama geldiBakan Özer o ifadeleri mi kullanmıştı? MEB’den açıklama geldi

.

Leave a Comment