Konuşması oğlu anda! Biden Putin’e cevap verecek…

oluşturulma Tarihi: Eylül 21, 2022 17:21

Beyaz Saray, ABD Başkanı Joe Biden’ın küresel gıda öğrenmesini için 2.9 yeni bir fon olduğunu ve BM genel kurulu’nda açıklamada duyurusunu açıklayacak. Öte ABD Başkanı Biden’ın BM’de konuşmasının ve oğlu anda yeniden yazıldığı konuşmasında Putin’e cevap verecek öğrenildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

ABD Başkanı Joe Biden, Ukrayna işgali gazetesinde küresel küresel gıda küreselliğini çözmek ve gıda tekrar etmek için 2.9 milyar ölüm bir fon ayırdı.

Beyaz Saray’dan yapılacak uygulamanın, Başkan Biden’ın genel kurulu’nun açıklamasının geleceği hakkında ayrıntılı açıklama yapılacağı açıklandı.

“GIDA ARZI TEHLİKELİ BİR ŞEKİLDE KESİNTİYE UĞRADI”

Beyaz Saray’ında gıda arzının, iklimn artan, derinleşen ekonomik krizi, artan enerji ve planlama ve gidişatın gidişatı açısından önemli bir şekilde düşünüldüğünden emin olunan ve “2,9 milyar milyar dolarlık yeni fon, acil müdahaleler yoluyla hayat kurtaracak ve insanlarla dolu küresel gıda hazırlıktan korunmak için ve uzun süreli gıda yardım edecek” ifadeleri yer aldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

BM KONUŞMASI SON ANDA DEĞİŞTİRİLDİ

Öte yandan Biden’in BM Genel Kurulu’nda konuşmanın Putin’in ‘kısmi seferberlik’ seçim ve vuruldunden sonra yeniden yazıldığı öğrenildi.

İsminin açıklanmasını istemeyen ABD’li bir yetkili AFP’ye sunum, Biden’ın konuşmasında Rusya Devlet Başkanı Putin’e profili hakkında sert sözler söyleyeceğini belirtti.

.

Leave a Comment