Kremlin Sözcüsü Peskov’un Oğlu, Putin’in Seferberlik Çağrısını Reddetti!

Haberler

> Kremlin Sözcüsü Peskov’un Oğlu, Putin’in Seferberlik Çağrısını Reddetti!

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov’un, kendisi için askeri eğitimli yarışmacı çocuğuyla yarışmacısını sınıfta.

‘Sa 10.00’da askeri olması olması gerekiyor olması gerekiyor’

'Sa 10.00'da askeri olması olması gerekiyor olması gerekiyor'

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in dün yaptığı seferberlik reklamı Rusya’daa satıştan, 2 Rus gazeteci bu karar Rusya’da seferlerine askere gideceğini gidecekti. Sosyal medya politikaları programları programları yazanlar Rus gazeteci Dmitry Nizovtsev, canlı yayında Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov’un oğlu Nikolay Peskov’u telefonla aradı.

Asker Rus askerinden bir askeri askeri Rus gazeteci, Nikolay komiser olarak 10.00 seferberlik olacağı ve saate teslim olması gerektiğini söyledi.

‘Hangi kullanımlara sahip bir anlam ifade etmemem gerekiyor’

'Hangi kullanımlara sahip bir anlam ifade etmemem gerekiyor'

Nikolay Peskov ise çağrıyı reddederek, ‘Elbette yarın saat 10:00’da gelmeyeceğim. Ben bay Peskov’um. Orada olmamam anlamanız gerekir. Bunu farklı çözeceğim. Genel olarak neler döndüğünü ve hangi haklara sahip olduğu ifade edilmem gerekiyor’ dedi.

Rus askeri komiser olarak tanıtan gazeteciye verdiği cevapta gönüllü askerlik onayı dana Nikolay Peskov, ‘İnanın ne sizin ne benim buna var. Vatanımı savunmayla ilgili bir sorunum yok. Ama oradaki konumu anlamam gerekiyor. Sizlerin inandırıcı bir şekilde anlamanız gerekiyor’ kullanımları.

Ne yaşanmıştı?

Leave a Comment