Küçükçekmece’de çevre gezisine çarptığı yayayı, ölüme terk edip kaçış

CHP Büyükçekmece Belediye Meclisi Üyesi Fatih Çınar’ın oğlu İlker Çınar, kırmızı çevre kaynağının aracıyla yolunun sonuna geçen Mehtap Türkyılmaz’a çarptı. Olayda Türkyılmaz, ağır yaralandı.

Küçükçekmece'de çevre gezisine çarptığı yayayı, ölüme terk edip kaçış

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı Mimaroba Mahallesi’nde, 20 Kasım Pazar gecesi saat 01.00 sıralarında, 2 çocuk annesi Mehtap Türkyılmaz (40), yayalar için yeşil ışığın yanmasının sonraki yolunu geçmek için hareket etti.

Bu sırada İlker Çınar (21), otomobiliyle kırmızı ışık tablosu yaparak Türkyılmaz’a etkiledi. Türkyılmaz ağır şekilde yaralanırken, İlker Çınar olay yerinden kaçtı.

Şüpheli yakalandı

Sağlık görevlilerini, yaralıları çeker. Türkyılmaz’ın hayati tehlikesi devam ederken, İlker Çınar polis ekipleri tarafından yakalandı.

İlker Çınar’ın, CHP Büyükçekmece Belediye Meclisi Üyesi Fatih Çınar’ın oğlu olduğu öğrenildi.

Küçükçekmece de çevre mülkü yolcularının çarptığı yayayı, ölüme terk edip kaçış #1

Kaydedilmiş kaza anı

DHA’nın haberine göre kaza, çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde; Çınar idaresindeki otomobilin Türkyılmaz’a çarptığı, kadının savrulurken yollardan kaçtığı anlar yer aldı.

Küçükçekmece’de çevre gezisine çarptığı yayayı, ölüme terk edip kaçış VİDEO

“Sürücü orada ablamı ölüme terk edip gitti”

Mehtap Türkyılmaz’ın kardeşi Deniz Türkyılmaz, “Ablam güvenlik olarak çalışıyor. Gece vardiyasında servisten indikten sonra karşı karşıya geldiklerinde kendisine yeşil yandığı halde arkadan hızlı bir şekilde geliyor. Görgü tanıklarının söylediğine göre, en yüksek 139 kilometre hıza kadar ulaştığı söyleniyor. Yola çıktığı anda ablama vuruyor. kadar kaçak durumdaydı.Yeni yakalanmış.Ablam şu anda yoğun bakımda ve ölümle kucaklaşıyor.

Sürücü orada ablamı ölüme terk edip gitti. Beyin kanaması geçirdi. Boynunda ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar var. Aldığımız bilgiye göre babası oğlunu kaçırdı. Zaten araç ruhsat sahibi baba. Fatih Çınar da üyesi Büyükçekmece Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi meclisiymiş. Oğlu İlker Çınar aracını kullanıyormuş. Bizim tek talebimiz ablam burada can çekişirken, gerekli cezayı alması” dedi.

Küçükçekmece de çevre mülkü yolcularının çarptığı yayayı, ölüme terk edip kaçış #2

Küçükçekmece de çevre mülkü yolcularının çarptığı yayayı, ölüme terk edip kaçış #3

Küçükçekmece de çevre mülkü yolculuğu çarptığı yayayı, ölüme terk edip kaçış #4

Küçükçekmece de çevre mülkü yolcularının çarptığı yayayı, ölüme terk edip kaçış #5

Leave a Comment