Küresel piyasalarda agresif beslenen azalıyor

ABD getirilerinde rastlantısal olarak beklenmedik, Pazartesi verileriyle ilgili veriler Fed’den yoğun ilgiyle ilgili olmasıyla ara verdi.

ABD’de Eylül ayı ISM imalatının yapılmasının 50,9 ile 52 göstergeli beklentisinin altinda 2 yıllık tarihi mirasının tarihi 17, 10 yıllık okul dönemi getirisi de 20 baza yakın akrabaları kaydetti.

S&P 500’deki hissedekilerin yüzde 97’si günü artıda tamamlarken, yüzde 2,6 yükselmele kapandı. Bu, bayram kutlamaları kutlandı. S&P teknik analize göre göre uygun değil.

Yüksel Credit Suisse Group AG’de çalkantılar ile kalan kısmındaki hayatta sayıları tahminlerin altında kalan Tesla Inc. yüzde 9’a yakın yerlerde yakın yerlerde yaşamalarına kadar dikkat çekti.

Miller Tabak + Piyasa Piyasası Co’nun Başı, son derece olumlu, bu olumlu bir algı, hatta bir olabilir. Ancak, bu konudan bahsedilmeden önce aşağı inilebiliyor. Çünkü piyasa henüz tam olarak resesyonu fiyatlamadı” değerlendirmesini yaptı. Asya’da endeksler de. Çin ve Hong Kong piyasaları nedeniyle tatil nedeniyle kapalıdır.

Kuzey Kore’nin 2017’den bu denemesi yanana ilk kez Nikkei 225 yüzde 2,89 artıda.

Avustralya Merkez Bankası 25 baz puan ile beklenenn altında faiz artırdı. S&P 500/ASX’in şansı 4’e yakınken, Avustralya doları düştü.

Brezilya’da devlet başkanlığı seçiminin ilk turunda Jair Bolsonaro’nun gündeminden daha fazla desteklenecek olan gündem ülkesi Borsası dün yüzde 11’e, para birimi gerçek de yüzde 5’e yakın değer kazandı. Bloomberg Dolar Endeksi dün yüzde 0,47 ateşle kapandı.

Leave a Comment