Kuruluş Osman son bölüm izle tek parça hemen | ATV ile Kuruluş Osman 105.bölüm izle full HD – Galeri

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

“Benim obama göz dikersin! O uzanan eli keser, o dikilen gözü oyarım!”

Valide İsmihan Sultan, Yenişehir’e geliyor

Osman Bey’in fetihten fetihe koşması Selçuklu Sultanı Valide İsmihan Sultan’ın hiç hoşunuza gitmez. Osman Bey’in önünü kesmek üzere Yenişehir’e gelir. İsmihan Sultan, Osman Bey’in önüne nasıl engel koyacaktır? İsmihan Sultan’a bu konuda kimlere yardım edecekler?

Marmaracık Hisarı kim olacak?

Marmaracık Hisarı alınmış ama şimdi akıllarda büyük bir soru işareti vardır. Osman Bey Marmaracık Hisarı’nı kime verecek?Turgut Bey, Marmaracık Hisarı alındığı için oldukça mutludur. Marmaracık için yaptığı fedakarlıklara karşı Osman Bey’in grubu ne olacaktır?

Osman Bey’in içine düşen kurt!

Osman Bey Marmaracık Fethi için büyük bir şenlik kurar. Ancak kendiyle baş başa kaldığında iç muhasebesi yapar. Osman’ın içini büyük bir kurt kemirmektedir. Osman’ın içini kemiren bu kurt nedir?

Gündüz Alp, Osman Bey’le savaşmaya başlıyor

Osman Bey’in Alplerine “Kardeşiniz Gürbüz Alp” diye tanıştırdığı Gürbüz Alp kimdir, nereden gelmiştir? Osman Bey ile ilişkisi nedir? Osman Bey’in Gürbüz Alp’e vereceği önemli görev ne olacak?

Osman Bey’in yeni hedefi Köprühisar…

Osman Bey Marmaracık’ı fethetmiştir. Ancak fütühat durmayacaktır. Hedefi Köprühisar’dır. Osman Bey Köprühisar Fethi için evvelce hangi harekat atmıştır? Osman Bey, Köprühisar’ı fethedebilecek midir?

Olof ve Bayındır Bey işbilriği mi yapacak?

Osman Bey’in kurduğu büyük oyun kimliği ortaya çıkan ve Marmaracık’ı Osman Bey’e kaptıran Olof yeni taktikler peşindedir. Bu yolun kendisine yeni yönleri arayan Olof’un yeni hedefi Bayındır Bey’dir. Olof, Bayındır Bey’i yanına çekmek için hangi mezralarda bulunacaktır? Bayındır Bey, Olof’un teklifini kabul edecek mi?

.

Leave a Comment