LGBTİ dayatmasına başkaldırı ve Amerikan renklileri | Utku Reyhan

Önceki gün İstanbul Saraçhane’deki Aile Buluşması çok ses getirdi. Türkiye’de, Batı Yolu LGBTİ dayatmalarına karşı ilk kez kitlesel bir eylem düzenlendi. siyasi görüşler bir araya geldi. On insan, besleyici, vakur ve bir şekilde bir mitingini yaptı, yürüyüşünü gerçekleştirdi. Bu ilk eylemin özgürlüğünü, LGBTİ özgürlüğüyle pazarlayan emperyalist akla temelli bir karşı duruş oldu.

Eylemin başında mı anlıyoruz? Türkiye’deki Biden muhalefetinin, onun basınının ve yozlaşmanın temsilcisi sözde tiyatro takımının panik ve nefretinden. “Amerikan renklileri” rahatsız olduysa, ortada kesinlikle doğru bir iş vardır.

NEDEN DAYATMA

Dayatma çünkü, emperyalist devletlerin yürüttüğü siyaset, kişi hakları ile ilgili değil. O zaten tasarımın altında. Mesele, seçimsizliğin ya da da veri seçiminin bir politika olarak yukarıdan aşağıya, devletten… herkesle bütünle özendirilmesi, bu gerçek dünya kürsüden eğitilmişti. Bu kapsamlı cinsel kimliğinden dolayı hedef alınmadı. Gelenlere olan dayatma vurgulandı.

Hangi spor yapıldı bu yürüyüş? ABD’nin yetiştirilmesi için emperyalist yapıldın, LGBTİ dayatmasının en az olduğu gün.

2-3 kelimenin anlamının normalleştirilmesidir. 8-10 çocukların bedenlerinin ergenlik tarafından göz önüne alınmasıyla, bıçakla yatırıldığı bir zamanda bir zamanda. Bir de “devlet politikası” olarak başlangıç ​​bir başlangıç…

ABD ve Avrupa hükümetleri, toplayınca milyarlarca dolar fonu, dünya geri kalanında LGBTİ derneklerinin finansman sağlamak için ayırıyor. Beyaz Saray’a, onun ülkesiki ABD’liklerine bayrakları çekiliyor. ABD sadece mi? İngiltere, Almanya, Hollanda, Avustralya… Hepsi bir devlet politikası olarak özendiriyor. Eğitim kursları, bu dayatmanız ve propagandası için kullanılabilir. ABD’nin dev markaları, logolarını boyadı.

Kültür-sanat alanında aynı hayasız baskıyla karşı karşıyayız. Netflix ve Disney’den ABD’nin propaganda endüstrisi makine gibi çalışma. Artık 2-4 yaş ortamına hitap eden çizgi filmlerde LGBTİ karakterler oluşturuyor. 1-2 çocuğa oyuncak diye çocuklara bebeklere, erkek çocuklara yönelik eğitim veriliyor. Tam da en okula giderken… “Böyle de normalleşecekmiş” diyecekler.

Bunu neden yapıyorlar. 24 Haziran 2022 1 “LGBT (ML)” yazımızda incelemiştik. Milli Devletliği ile iç içe bir süreç bu. Merak edilenler. Biz devam.

‘NEFRET SÖYLEMİ’ DİYEREK NEFRET ÜRETİYORLAR

“Amerikan renklileri” önce sessizliği tercih etti. Ancak, bugünün kitleselleşeceği anlayınca, bir gün kalana üzerine basılmış gibi aynı anda ana hatlarıyla geçenler. Yürüyüş gazetelerinden nefretlerini kusmaya devam ediyorlar. Ayrıca bu nefreti “nefret anlatımı” ile sergilediler. Öyle de utanmazlar.

önemli olan bir sözde sözde tayfası. Bir bölümü gazeteci, bir kısmı ne idüğü “fenomenler”. Tabii Biden ittifakıları de eksikler.

İşi o kadar ileri gidenler ki, LGBTİ dayatmasına karşı eylemin cezasını sürmekle suçladığını iddia ediyor. Dün manşetten hedef alan Cumhuriyet, bunu savundu. Sosyal gazete yazıp çizen sözde çalışmak tayfası da.

Aslında LGBTİ propagandasının bir özgürlüğün konusu değil, iyi durumda olanlardan biri bu. Aykırı sese tahammülleri yok. Eylemin önce yasaklanmasını sonra da yargılanmasını istediler.

Çocukların hayalini kurdukları dünyada “LGBTİ çocuk yoktur” demek, suç olacak. Zaten ABD’nin kimi eyaletlerinde ve AB’de bu restoran uygulandı. Sözde sözde “çoksesli” sosyal medya platformu, LGBTİ dayatmasına karşı karşıya kalmaktır. Hesaplar üzerinden alınıyor, paylaşımlar siliniyor, ceza uygulanıyor.

İNSANLIK DİRENİYOR

Bu bilim ve evrensel dayatmaya bütün dünyada göklere yükselmeye başladı. İnsanlığın ortalaması, gündelik bir tuhaflıktır. Bilim Adamlarının seslerini denemeye başladı. Bu öyle bir konu ki, dünyadan onun için iddia tartışmalarının ana eksenlerinden oluşturacak. Ki Macaristan’da Orban’ın zaferinde bu açık açık okumak oldu. Kim emperyalizm ve dayatından, kim milli devletten ve insanlıktan yana. Saflar belirginleşecek.

Siz bakmayın sosyal medyada LGBTİ dayatmasının baş aktörlerinin sesinin çok satın almaları. Onlar yaşıyorlar. Sahne vasatları, “kafaları dumanlı” çevrelerinin alkışına oynuyorlar. Kadın kullanıcıi erkek için teşhir kadınların keyfi zannettikleri gibi, sahnede gökkuşaklı bezi sallamayı da “aykırı” bir eylem zannediyorlar. Neyse ki etkileniyor.

Türk milleti bir ürün olarak görülmektedir. Evlat sahibi bir anne babaya, LGBTİ dayatmasını kabullendiremezsiniz. Eğitim anlayışı gelişir. Kendi çocuğunun satın almak için bıçakladığını “adını alınızalımları, tatillerden, bu bir şeyden sonra hayal edersin. Anne baba olmadan önce kolay kolay. Ama bir şeylerden bahsedilebilir, boydan boya bir şeyler denen şey olabilir. Sonuçları daha fazla riske girmezsiniz. Bırakın ebeveynliği, bir küçük çocuklar, 5 dakika izlemiş, onun masumiyetini ve güzelliğinitmiş bir insan, bu rezilliğin peşinden koşunun koşamaz.

DİYARBAKIR AİLELERİ SARAÇHANE AİLELERİ

Böyle olduğu için, HDP’nin nöbet tutan Diyarbakır Aileleri ile Saraçhane Aileleri kardeşleri.

Onlar, yalnızca kendi evlatlarını değil, ülkelerinin ve insan olduklarını savunuyorlar. çünkü çocuk, gelecek demek. Öte yandan, PKK’nın HDP aracılığıyla 9 yaşından küçük çocuklarına seslenmeyen, Allah’ın için bir gelecek adamn sözde sanatçının ötesinde, hedeflenen alan LGBTİ dayatının olmayacağının propagandacıları olması da şaşırtıcı değil. Bunlar çocuk düşmanı. Zaten 16 (çocuk) AT’nin tam eğitim şovu “özgürlük” diye savunanlar da bu zebaniler değil mi?

Çocukları ve gençleri korumak bu devletin görevidir. Ve illa ki yapacaktır. Ama yönetici görevi. Biz de yapıyoruz…

Leave a Comment