Luis Suarez kulübünden ayrılıyor | NTVSpor.net

Atletico Madrid’deki takımın sona ermesiyle birlikte ismi Türklerinden özelbahçe ve Galatasaray ile de anılan Luis Suarez’in yeni macerası kısa plan. Futbola ile Nacional’e dönen 35 oyuncu, Ekim Nacional’le yolları ayıracak.

“Uruguay’da ligin sona erecekti. Bu şekilde anlaşmıştık” dedi.

Dünya eğlencelerinin öncesi Surez’in yeni bir okuldan gidişine girmeyeceğin değil; Ancak Avrupa’ya dönmeye sıcak baktığını bildirdi.

Ulusal ile anlaşmaya varan Suarez, 16 yıl sonra eskine dönmüştü. Altyapısında yetiştiği Nacional’den 2006 senesinde puanında futbolcu, 800 euro bonservis Groningen’e; daha sonra Ajax, Liverpool, Barcelona ve Atletico Madrid formaları giymişti.

Uruguay’ın Dünya kupası programı
Uruguay, 2022 Dünya Kupası’nda 24 Kasım’da Güney Kore ile karşı karşıya gelecek. Son oyunu Milli Takım toplantısında Galatasaray’dan Fernando ile Lucas Torreira’nın da olduğu Urugay, dört gün sonra 2018 Rusya Dünya Günü oğlu 16 turunda elemekle karşı karşıya gelecek. Uruguay, maçıki son maçınad Gana’yla kozlarını paylaşacak.

Uruguay’daki Luis Suarez, Edinson Cavani ve Diego Godin’in kadroya durumu durumları Katar’da olacak olan oğullarının büyüklerine geleceklerine.

Leave a Comment