LUNC ve Ripple Tahmini: Yüzde 3.600 Yapacak!

Kripto ayı piyasasındaki Ripple (XRP) kullanımlarından kaçan bir altcoin olmuştur. Son dönemde XRP fiyatı, genel piyasanın içinde.ne büyük bir yükseliş eğiliminde. Bu sırada, LUNC da son günki fiyatının yükselişinin yüksek olduğunden, dikkat çekici. Peki kötü şöhretli bu 2 altcoin için geçerlilikten beri var mı?

Ripple 528 günlüğüne trendinden çıktı

XRP, sonuncusu içsel görünüşte yükseliş hareketine devam ediyor. Şu anda fiyat bazı yeni zirvelere ulaşıyor gibi duruyor. Altcoin’in oğlu oldu, Cuma günü erken tarih anonim bir kripto analistinin de başvuru yapıldı. Analist, 2021 Mart’la ilgili bir şeyler, günlük mumları XRP alışverişleri. Varlığın trendini vurgulayan trend, 528 adet 1 dönüş Aracı kapsıyor. Aşağıda kullanılmak üzere, geçen yıl Nisan ayında tadilattan geçirilebilir.

XRP, 14 Nisan 2021’de 1,8 dolarla zirveye ulaşabildi. XRP’nin Nisan zirvesi, bir benzerlik trendinden önce geldi. Ripple’ın 1,8 yapımından, üç karakterden sonra 0,52 karakteri canlandırılır. Altcoin o eğitimden beri çocuklara yardım mitingleri. Bu ilerlemeye devam etmeye devam etti. Ancak şimdi bu trendden ortaya koyan bazı işaretler gösteriliyor.

XRP fiyatını yükselişini sürdürecek mi?

Son fiyat yükselişi XRP’nin oyun çalışmasına yardımcı oldu. Bu başarının, hedefin üzerinde yoğunlaştığı bir zamanda, başka bir neden için övmek için. XRP, içinden geçen hafta %52, 24lerden en iyi altcoin’ daha iyi performans eklendi. Bu çıkış, kısa bir süre sonra Ripple ve SEC ile ilgili şeyler anlatıldığınla gidiyordur.

Her iki taraf da daha önce ayrı günlerde Özet Karar için davaya başvuruda bulunmuştu. SEC, XRP’nin bir menkul kıymetini kıymetini kanıtladığını kanıtlayamadığı için kripto para biriktirmek için bir karar verir. XRP anda son 24 %15 şula 0, 49 dolardan görünüyor. Bu arada Santiment, XRP/BTC’nin oğlundan 1 yıllık en yüksek seviye olan 0.000025’e ulaştığını vurguladı. kriptokoin.com Olarak bildirdiğimiz balina birikimleri de artıyor.

LUNC 1’e ulaşacak mı?

Terra Classic topluluğu, sadece birkaç gün önce %1,2 vergiyi yakmaya başlamayı geçti. Şimdi topluluk, 1 dolara mal olacak hayalini daha fazla kuru Verginin içinden içinde bu yana geçen üç gün içinde yaklaşık 540 LUNC yakıldı. Bu, günlük ortalama 193 milyondur ve hiçbir şeye neden olmaz. Bu oranlardaki yakımlar, yıllık 70,45 milyar token anlamlanıyor.

öğle yemeği yanığı

Veriler, LUNC’yi izleyen resmi olmayan bir Twitter hesabı olan LUNC Burn’ün tahminlerine göre çok az. Twitter’ı büyütecek, 720 milyar LUNC yakılabileceğini gösteriyordu. Bu artış, Sikke Perspektifi analizin görünen gibi, yakın’ bir varış noktasındaki tahminine ulaşılamaz hale getirilebilir. Bunun için 6, piyasa değeri olan bir piyasa değeri ki bu mümkün değildir. Ancak LUNC fiyatı 1 dolar yerine 0,01 eğitim son derece mümkün.

LUNC fiyatında yüzde 3600’lük bir ralli mümkün

The Coin’in perspektifinden göre, model 0,01 fiyat bilgisi için hakkında 68.3 model bir model olacak olacak. Bu, piyasada bilinen 70 katı. Modelde ilerlemekte bunu başarmak için değer değil. Dogecoin’in bir zamanlar Mayıs 2021’de yaklaşık 88 milyar bilgi bir piyasada sahip olduğu hatırlanır. Perspektif olarak ifade etmek, bu, Tether’in mevcut piyasada 20 milyar dolar üstünde.

Özellikle, Feed kısa süre önce önceleri, beslenmeyi kısa süre önce’nin şehircilik ve fiyat gelişimi için faydalıNC parabolik hale gelmeden önce ve Shiba’da benzer gibiuGE ve Shiba’da benzer şekilde görüldüğünü bildirdi. Bunu LUNC’un aktif geliştirme ekibine ve görmea eklediğimizde, muhtemel olabilir. Yani LUNC yeni bir meme token rallisi yapacaktır. Bu yaşanırsa NC’un, mevcut olan %3,600’lük bir bitla 0,01 LU olacaktır.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment