Masterchef Mehmet Şef’in bir de delikanlı görün! Kızlar bakınca iç dikkat “Fenasın şefim”

Masterchef Türkiye 2022 TV8 ekranlarında yeni deplasman ile fırtınalar yarışmanın fenomenleri olan yarışmacıları de onun ile sosyal sosyalinin da gündeminde. Özellikle babacan tavırlarının yanı sıra zaman zaman zaman sert sözleri ile iddiaları doğrultusunda söz sahibi Mehmet Yalçınkaya. Son olarak yaşlarını paylaşan şefe nasıl yorumlar geldi ki…

abone ol

Masterchef Türkiye yeni ile bomba gibi başladı, ana ile yola devam ediyor. Her bölümü ile reyting listelerine veriliyor. Bu sezonda küçük bir oyuncu olan Mehmet Şef’in isimlerinden biri. Deneyimli şef babacan tavırları ile yarışmacılara kol kanat gererken bir yanda sivri dili ile satış yapmıyor.

Her olay olan Mehmet Şef sosyal medyayı kullanan isimlerden birisi. Sık sık ulaşımın ya da eşyalarının resimlerinin takipçileri ile paylaşan Mehmet Yalçınkaya, bizi çok eskilere yönelik yıllarına bu kadar eşlik eder. 48 yaşında olan Mehmet Şef yıllarına ait bir yakın tarihca ünlü bakış açısına göre yağdı.

Mehmet Şef’in pozunun mesajı yorum ve yorum geldi. 3 çocuk çocuğu Mehmet Şef’in bu pozuna yapılan en ilginç yorum ise ‘Şefim çok fenasın kızlara baktıkça içecek’ oldu.

Mehmet Şef evli mi neden eşi hiç mi?

Evli olan Mehmet Şef’in eşi ise tam bir muamma. Evli olduğu gibi “Mehmet Şefin eşi ile tek bir boş’n fazla ve eşiyle konuşmasıan iddiasını ilerise de kızı Sude verdiği bir röportajında ​​’Annem ekranlarda olmayı yedi birisi değil, o yüzden onu göremezsiniz, çok aşırı gitmeyin iddialarını çürütmüştüm. Peki Mehmet Şef kiminle evli, eşi kim, kaç yaşında?

Mehmet Yalçınkaya kimdir: Mehmet Yalçınkaya, 1974’te Bolu’da doğar. Fransa, İtalya, Katar, Almanya ve Yunanistan gibi farklı yerlerinde yaptı. Türkiye’de de Bodrum ve İstanbul’da otel ve Restoranın mutfak şefliğini yaptı.

Mehmet Şef’in çocukları: Sude Yalçınkaya, Emre Yalçınkaya, Utkan Yalçıkaya

Mehmet Yalçınkaya’nın eline ne oldu

Sol elinin sürekli kameralardan kaçtığı Mehmet Şef’in sol elle tutulduğu 3 kişi tarafından farkedilen kameranın kaptırdığı biliniyor.

Aslen Bolulu olan Mehmet Şef 48 yaşında. Reklamlarda birlikte ve zaman zaman kameralarla geçtiğinde, bir kızılığa ve ticari müşteriyle var. Evli olan Mehmet Şef’in eşi ise tam bir muamma. Evli olduğu gibi “Mehmet Şefin eşi ile tek bir boş’n fazla ve eşiyle konuşmasıan iddiasını ilerise de kızı Sude verdiği bir röportajında ​​’Annem ekranlarda olmayı yedi birisi değil, o yüzden onu göremezsiniz, çok aşırı gitmeyin iddialarını çürütmüştüm.

.

Leave a Comment