MasterChef’te gergin! Şeflerin meydan okudu: “Gücü yetiyorsa beni elesin!”

MasterChe Türkiye 76. bölümüyle geldi. Danilo ve Somer Sivrioğlu’nun ayrıştınlmış biçiminkayana Mehmet Yalçınkaya, MasterChef yarışmacısı Fatma Nur’a söz verdi. Genç yarışmacı, Mehmet Şef’in “Sen çok üzüldün, stres altındaydın çünkü. Bu yemekte herkesle ilgiliydi. Oradan, kontrollüydün ama oğlu anda sona erdi kenfini, ne oldu Melih’e üzüldün?” karşılıklı talepte bulundu. Melih’in MasterChef Türkiye’ye veda etmesi gerektiği anlamına geldiğini belirten Fatma Nur tutku sarf etti.

usta şef

“MASTERCHEF’TE HERKESİN ADALETİ DEĞİŞİYORSA BENİM DE ADALETİM DEĞİŞİR”

MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya’dan söz alan Fatma Nurnda şu ifadeleri ifadeler:

Madem burada herkesin adaleti, benim de adaletim değişti. Ben burada çevrede yazmayabilirim ama Barış’ın platformu geçse de geçmese de onu potaya göndereceğim. Olur da son 3’e devamsak ben giderim, o gider hiç fark etmez. Ama Onu o potaya sokmak gerçekten çok istiyorum. Çünkü onun, potada hale geldiğin için çok kötü oldum. Cevap bile veremedim.

usta şef

“BARIŞ BENİ EZİK GÖRÜYOR”

da kendince beni ezik görmek Arkadaş. Şu an bile elimi ayağımı titretiyor. Kimseden de korkum yok. Zaten ilerliyordum, hala dadım. Gücü yetiyorsa elesin beni! Eğer ben dokunulmazlık alırsam ve o benim takımımda yazacağım onu.”

BARIŞ’TAN FATMA NUR’A OLAY YANIT: “SÖYLEDİKLERİNİN BENİM İÇİN HİÇBİR HÜKMÜ YOK!

Barış, Fatma Nur’a şu sözlerle yanıt verdi:

“Ben arkadaşın işe yaramaz. Benim için bitmeyen yok.

usta şef

MASTERCHEF’TE KALP KIRAN SÖZLER: “İKİ YÜZLÜ İNSANLARI SEVMEM AMA FATMA NUR’UN İKİDEN DE FAZLA YÜZÜ VAR!”

beni gönderebiliyorsanız. burada er meydanı. Ben iki yüzlü sevmem. Arkadaşın ikiden de fazla yüzü var. Artık onun canı istemiyorum. Sizin karşınızda saygısızlık yapmak da istemiyorum. Ben onu takmıyorum.”

Barış’ın portreleri asılan Fatma Nur’un stresli olduğu görüldü.

usta şef

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE YENİ TAKIMLAR BELLİ OLDU

Öte yandan Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun üyesi olduğu MasterChef’te iki etaplı oyunu oynandı.

Yarımacılar ilk etapta yağlama yaptı. Vural, Görkem, Tayfun Atike, Büşra ve Gamze’nin yemeği beğenilirken. Gamze ile Tayfun ikinci turda, yani düelloda hünerlerini sergiledi.

Gamze ve Tayfun, başarılı şekilde 10 barbun kızartmak için yarıştı. Oyun sonunda mavi takım kapanı Gamze oldu. Gamze, kırmızı takımı kaptanı olarak Vural’ı belirledi.

Gamze’nin kaptan olduğu mavi takım Tayfun, Çağatay, Burak Kaya, Metin, Kıvanç, Barış, Serpilay ve Burak’tan oluşurken; Vural’ın kaptanı olduğu kırmızı takımda Büşra, Kaan, Görkem, Yağız, Atike, Tolga, Ayaz ve Fatma Nur yer alıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ünlü oyuncu Başak Özel'den acı haber!Ünlü oyuncu Başak Özel’den acı haber!
Aleyna Tilki'nin konseri, tanıtımdan sonra iptal edildi!Aleyna Tilki’nin konseri, tanıtımdan sonra iptal edildi!
Aşk pozu!  O yorumdan sonra ağzını bozduAşk pozu! O yorumdan sonra ağzını bozdu

.

Leave a Comment