Mauro Icardi ve Wanda Nara’dan sürpriz karar!

Galatasaray’ın dünyaca ünlü futbolcusu Mauro Icardi eşi Nara ile olan evliliklerini geçen günlerde sonlandırmıştı. Ünlü ikiliden yeni bir karar geldi.

NELER YAŞANDI?

Wanda Nara ve Mauro Icardi, Eylül’den ayrıldıklarını açıkladı. Çift ayrılık sürecini sona erdiren suçlayıcı ifadeler kullanan Arjantinli rapçi Wanda Nara, L-Gante ile birlikte olduğunu duyurdu.

Mauro Icardi ise bu gelişmenin ardından Wanda Nara için ‘Kendini dünyaya rezil ediyor’ ifadesini kullandı.

ICARDI, ARJANTİN’E GİTTİ

Ayrılık sonrası Mauro Icardi, Wanda Nara ile yeniden barışmak için Arjantin’e gitti. Arjantinli yıldız Wanda Nara’nın kaldığı akşam girmek istemiş ama güvenlikle izin vermemişti. Ardından Wanda Nara’nın izin vermesiyle bir araya gelen çift arasındaki ayrılık haberlerini yalanlamadı.

Mauro Icardi’nin Arjantin dönüşü ‘Mutlu geri dönüyorum’ paylaşımı ise çiftin yeniden barıştıkları iddialarını güçlendiriyor.

MAURO ICARDI VE WANDA NARA RESMEN BOŞANDI

Magazin dünyası çok konuşulan çifti ömür boyu boşandı. Wanda Nara, İtalyan basınına yapacağı boşanma belgesini imzaladığını ve Icardi ile boşandıklarını duyurdu.

Geçen gün Wanda Nara, “Icardi ile boşanma sözleşmesini imzaladık. Mauro tarafık istemedi, onun için çok zor oldu. Benim için de zordu. Çünkü, Mauro’yu hala çok seviyorum. Ancak, işler iyi gitmedu. Evde ağır bir atmosfer vardı, her şey zorlaşmıştı ve bunu sona erdirmek istemiştim” demişti.

“İş konaklamak istedim, Icardi bunu istemedi” diyen Nara, “Günde 2 saat idman yapıyor, kalan vaktini evde kalıyor. Çocuklarla ilgilenmek için bana yardım edemez mi?

YENİDEN BARIŞTILAR

Maldivlere tatile giden ve ayrı ayrı paylaşımlar yapan Icardi ve Wanda Naratıklarını açıkladı. Icardi Instagram paylaşımında “Hayatımın hamilesi değildi. Hayatımın sonu kadındı. Ancak Disney hikayelerinin ikinci sezonları da vardır. Seni seviyorum Wanda.” diyerek aşkları dile getirdi.

(Milliyet)

.

Leave a Comment