Melis Sezen’den mini elbise ile dans şovu! Melis Sezen bu sefer dansıyla büyüledi

47. Panten Altın Kelebek Ödül Törenindeki ‘Bunu günüm nedeniyle nedeniyle şu an’ sözleriyle de bir günlük gündem olan Sadakatsız dizinin Derin’i Melis Sezen Instagram’da yaz tatili yapmak videosu beğenilmemişti.

Sezen yine dans videosu paylaştı. Sezen’in bu seferki dans videosu beğeni topladı. Instagram’dan hikaye atan Sezen “Hadi bakalım kızlar” diye yazdı ve dans eden kadın ve kalp emojisi kullandılar.

Sezen’in kalça figürleri ve kıvrak hareketleri dikkat çekti. İşte o dans gösterisi:

MELİS SEZEN KİMDİR?

İlk olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oynayan Sezen, dizi projeleriyle birlikte sinema filmlerinde yer aldı. 2018 yılında gösterime verilen Bizim İçin Şampiyon ile sinemaya da adım attı. 2019 yılında Mahsun Kırmızı’nın yönetmeliğini Mucize 2: Aşkında rol aldı. 2020 yılında TRT 1’de yayınlanan Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde başrol olan “Nazan” karakterini canlandırdı. Sadakatsiz dizisinin ana karakterlerinden biri olarak gösterilen ve son olarak Pantene Altın Kelebek Oyun bölümünde olan Melis konuşmasıyla gündem olan Sezen…

2 Ocak 1997 tarihinde İstanbul, Silivri’de doğan Sezen, lise eğitimini Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesinde tamamladı. Babası Arnavut, Göçmenliği; anne tarafı ise Selanik, Yunanistan göçmenidir; bir adet erkek gücündeki Sezen’in ailesiyle uğraşmaktadır. 23 ile güzel olan bir röportajda tiyatroya başlangıcından sırasında, kendisinin desteğinin oyuncu ile tanışıp kendisiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne anlatıldığını söylemiş.

Melis Sezen'den mini elbise ile dans şovu!  Melis Sezen bu sefer dansıyla büyüledi

12 geceden drama alan Sezen, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de bir yıl boyunca salonda. Bundan sonra Silivri’de Ali Solmaz Tiyatrosu’nda Cümbüş-ü Hospital canlandırılacak. Eğitimine de devam eden Sezen, Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun oldu. 2016-17 arasında bazen Hayat Tatlıdır dizisiyle birlikte bir adım attı.

2017-18 arasında Siyah İnci dizisinde “Ebru” karakterini canlandırdı. 2018 yılında sinemaya bağımsız filmlerle giriş yaptı. Rol dizisi ilk film Dünya Hali ve ikinci film Tilki Yuvası oldu. Bağımsız filmlerden sonra ilk ciddi ticari yarışta Karataş’ın gerçek hikayesini Bold Bizim İçin Şampiyon filmiyle yaptı. 2019 yılında Leke dizisinde “Yasemin” karakter ilk başrolü oldu. Sonra sevgili geçmiş dizisinde yine başrolde olan “Deren” karakterini canlandırdı. 2019 boyunca sonunda Mucize 2: “Beren” filminde aşk karakterini canlandırdı.

Sezen, 2019’da IMDB Starmetre ilk 100’e geliyor.[10] 2020 yılında İstanbul’un işgali, Meclis- Mebûsan’ın dağıtılması, Mustafa Kemal Atatürk’teki Kuvâ-yi Milliye kampanyası ve Ankara yeni tarihi bir meclisin anlatılır Ya İstiklal Ya Ölüm mini dizisinde ana karakter “Nazan” karakterini canlandırdı.

Ayrıca son olarak Kovala adlı sinema filminde rol aldı. Filmin vizyon tarihi 17 Nisan 2020 olarak açıklandı; Ancak dünya genelinde yaşanan koronavirüs pandemisi Türkiye’de geçirilecek filme girmedi ve ertelendi. Yeni vizyon vizyonu filmi resmi sosyal medya hesap duyurulacağı. 2020 Ekim ile birlikte Caner’den Cansu Dere ve Cindoruk ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakat dizisinde başrollerden oyunculardan.

Leave a Comment