Messi’nin 2020 talep işareti’de ortaya çıktı – İspanya La Liga Haberleri

Lionel Messi’nin Barcelona’da kalıp kalmayacağı konusu uzun süre gündemde bulunmaktadır. Arjantinli yaz döneminde, 2021 yılı ile PSG’ye imza atmıştı. Messi’nin 2020’de sözleşme uzatmak adına Barcelona’ya ilettiği talepler ortaya çıktı.

İspanya’da Mundo gazetesi, Lionel Messi ve Barcelona’yı planlamadan görüşme görüşmelerini okuyucularına aktarırken Messi’nin Barcelona ile el kadar imzaladığı sözleşmelerini da belgelerle ortaya koydu. Paylaşılan talepler futbol eşi benzeriydi.

3 yıllık yeni sözleşme

Lionel Messi, kalanın bitimin 1 sene’den 2020’de yeni sözleşme imzalandı. Ancak yeni sözleşmede belirtilen ürünler, Barcelona’nın çok başa çıkamayacağı gibi.

imza bonusu istedi

Lionel Messi, yeni sözleşmeyle ilgili Barselona’dan 10 milyon Euro bonus talebinden düşülmekte olan de pandemi satın alınacaktır.

yıllık ücrette kayba izin yok

Lionel Messi, ilerlemenin 2020-21 açısından %20’demine onay verdi. Ancak 202122 ve 2022-23-23 taksitleriyle bu- ölümte kaybedilen bölümlerden yıllık %3 faiz eklenerek ücretlendirildiğini ifade etti.

Sadakat ikramiyelerinin hemen ödenmesi

Lionel Messi cephesi, hak kazanılan sadakatlerinin da beklemeden çıkarılmalarını ve faiziyle acilen ödenmelerini istedi.

Arjantin’e özel jet

Arjantinli oyuncu, kendisi ve ailesi için Noel döneminde gidişe dönüşebilecek jetonu istedi.

Messi ve Suarez ailesi

Lionel Messi, kendi ailesi ve yakın arkadaşı Luis Suarez’in için Camp Nou’dan özel loca talep etti.

Vergi güvenliği önlemi

Arjantinli yıldızlar, sözleşmede yazanlarda ücretlerde geçebileceğini de aktardı. Vergiden okul öncesi okuldan alınacak şekilde planlanmış bir başvurudan başvuru yapılmadı.

Fesih maddesi 10 bin Euro!

Lionel Messi’nin 2020’de devamı mevcut içinde ücretsiz kalma. 700 milyon Euro olarak seçilmişti. Arjantinli oyuncu, yeni imzalayacağı sözleşmede bu maddeyi temsili bir amaçlanmak istedi. İstediği anda kulüpten sınıfını yeterli şekilde kullanımdan kalma 10 bin Euro’ya sistemden talep edildi.

Messi’nin ek donanımlarından Rodrigo’ya sahip olması gereken komisyonlarının bir önceden yatırılması da vardı.

Barcelona’nın cevabı

Lionel Messi’nin üretim işlemleri, Barcelona’da yönetim tarafından karşılanmaya çalışılsa da bazı karşı taleplerde başvurudu. Katalan ekibi, maaştan indirimini %30’a karşı istekte bulunmasını istedi.

İki görüşmeden hafta sonra Barselona Başkanı Josep Maria Bartomeu, talep edilen temel merkezden geliyor. Futbol Messi’nin ayrılmana açık kapısını vereceğini için 10 bin Euro’luk paketini kabul etmeyeceğim. 10 milyon Euro’luk imza bonusu da onaylanmadı. Barcelona’nın mali durumu gözde bulundurularak bunda güvenliğia kadar oyuncunun gelirinde herhangi bir bita izin verilmedi.

Katalan toplumunun gidişatı ise Messi ve çevresi, başkanın ana temasından rahatsızdı. Ağustos çok beğenilen takımdan istekleri iletildi. Ancak buna rağmen Arjantinli yıldız, bir sezon takımda ve 2021’de sona ermekteyken daha sonra PSG’ye imza attı.

Önceki sözleşmesini ortaya çıkarmıyordu

El Mundo, Lionel Messi’nin 2017 yılı bütçesinden daha-21 yılını tamamlamayı başarmıştı. Gazete, bu Arjantinli yıldıza 555 Euro ödendiğini okuyucularıyla paylaşmıştı.

.

Leave a Comment