Messi’nin Barcelona’dan neden ortaya çıkardığı ortaya çıktı

Arjantinli yaz döneminde, 2021 yılı ile PSG’ye imza atmıştı. Messi’nin 2020’de sözleşme uzatmak adına Barcelona’ya ilettiği talepler ortaya çıktı.

İspanya’da Mundo gazetesi, Lionel Messi ve Barcelona’yı planlamadan görüşme görüşmelerini okuyucularına aktarırken Messi’nin Barcelona ile el kadar imzaladığı sözleşmelerini da belgelerle ortaya koydu. Paylaşılan talepler futbol eşi benzeriydi.
Lionel Messi, kalanın bitimin 1 sene’den 2020’de yeni sözleşme imzalandı. Ancak yeni sözleşmede belirtilen ürünler, Barcelona’nın çok başa çıkamayacağı gibi.

Lionel Messi, yeni sözleşmeyle ilgili Barselona’dan 10 milyon Euro bonus talebinden düşülmekte olan de pandemi satın alınacaktır.


Lionel Messi, ilerlemenin 2020-21 açısından %20’demine onay verdi. Ancak 202122 ve 2022-23-23 puanlarında görülen puanlar arasında yüzde 3 faiz eklenerek ödemeni talep etti.
Lionel Messi cephesi, hak kazanılan sadakatlerinin da beklemeden çıkarılmalarını ve faiziyle acilen ödenmelerini istedi.
Arjantinli oyuncu, kendisi ve ailesi için Noel döneminde gidişe dönüşebilecek jetonu istedi.
Lionel Messi, kendi ailesi ve yakın arkadaşı Luis Suarez’in için Camp Nou’dan özel loca talep etti.
Arjantinli yıldızlar, sözleşmede yazanlarda ücretlerde geçebileceğini de aktardı. Vergiden okul öncesi okuldan alınacak şekilde planlanmış bir başvurudan talep edilmeyecek.

.

Leave a Comment