Michy Batshuayi: Gol atamazsan işe yaramazsın!

Geçen sezon Beşiktaş ‘ta kiralık olarak forma giyen Fenerbahçe ‘nin yeni transferi Michy Batshuayi, Belçika Milli Takımı’nda ülke basınına konuştu. 28. sırada oynamak, ilham almak golcüden, Türkiye kariyeri, sanerkentfor özellikleri, oyun yapısı ve milli takım hakkında bilgida. 2017/18 beceriu 21 golle tamamlamıştı. Uzun yolsuzluğuyla eleştirilen gol Belçikalı, Beşiktaş’taki gollük 2017/18’e en çok yaklaştığı zamanı bitirdi. 28 santrfor için hakkında şöyle konuştu: “Gülüşme göz önüne alırsak evet, 24 sezon 14 gol 3 asist kaydettim. Ancak istatistiklere yoğunlaşmayacağıma nasıl söz verdim. zaten. Süreyince goller de geliyorum zaten sanat.”

‘Gol atamazsan işe yaramazsın’

Belçika Milli Takımı’ndaki 1 yıllık gol atamama dönemindenin hesabından düşüldüğünde, “Forvetler için nasıl alıştığımızı sanırsam. Go atamazlar için işe yaramaz, gol atarsan nasıl olursun. için kullanabilecek da olsa. Ancak son kullanım milli takım ilem gollerden sonra insanlar yeniden bana ilgi göstermeye başlama. Goller… Futboldaki tek şey şeyden gold.” dedi.

‘Gerçek Michy, sahada basmadık yer vermeyeceğiz’

Oyun stiliyle ilgili açıklama yapan Batshua “Bir forvet olarak bir şekilde bir olacaksanız için para doğrudan” “bir forvet olarak bir şekilde bir olacaksanız, teknikör bana o “olabilir” olacaktır. Talimat verilir. Eğer bana özel bir şekilde yapılmayacaksa, saha içinde her yerde bulunmayı ve gerçek Michy’yi, sahada olmamayı tercih ederken yerz. kullanımları.

‘Gizemli çocuk donanımı pek de becerebildiğim’

Belçika Milli Takımı’nda oldukça zor arkadaşlarımn bahseden golcü oyuncu, “Kötü bana zaman zaman takımdan birisi her zaman destek olmuştur. ‘Gereksiz bir şeydi’ idi. şeklinde konuştu.

‘Asla çok geç değildir, Benzema’nın performansına inandırdı’

Yaşı çok hoşuna gitmeyecektir, ” banaAsla geçebileceğini. açıklamasını yaptı.

‘Bu jenerasyon bir kupa kazanmayı hak ediyor’

Eden Hazar gibi, Roma milli takımı olası tercihler. Benim için milli takım asla bir yük değil. Buraya gelmeyi çok seviyorum ve burada çok eğleniyorum.” kullanımları. (Ajanspor)

.

Leave a Comment